Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
Little Dragon je napisao(la):

A moj Dragon, hoces li osobnu iskaznicu :D :p?
Polovan je, ali je davno bio koristen... dok je Cnic_gsi imao kađu, na njemu bio par mjeseci...

GTI FAN je napisao(la):
Ih kad se OZ nazvuje na nju.

Da-da Darka moj, samo se cekaju neke parice pa da odem po njih... Nasao sam jedne full za nju :D.

cnic_gsi je napisao(la):
Opakoooo blesa je najjaca jede malu djecu i prdi gromove :D

Ljubav moja! ;)

CoL3 je napisao(la):
strasna astra,tabla perfekcija,samo meni ove felge ne leze bas:cool:

Polako, polako. Ne SER*M pare :D :p

B.M - Floyd je napisao(la):
Odlično radiš,biće od ovog pravo jebena zujalica :cool:

Hvala buraz ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ne treba mi licna samo me zanimalo jer hocu sebi da uzmem isto pa reko da nema neka radnja sto jos dila te FK dzidze

Aha, aha... Jbg, ovo je cnicu stiglo iz njemacke i kada je ostao bez Bebe, prodao Mrvici i onda Mrvici stajala u garazi... Srecom sam upitao za njega...
 
Član
Evo par slicica od 3.PROtuning Show-a koji je bio u Nedjelju.
2q0ohgo.jpg

2hhm3rk.jpg
 
BHT Ovisnik
pitah te na forumu,jel ove felgice ostaju na njoj ili su bile samo za vrijeme showa,leze joj samo tako:cool::cool:

p.s. nisam ni mislio da seres pare,engo mi bile ljepse one bijele shmidt sto si imao od ovih crnih:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
pitah te na forumu,jel ove felgice ostaju na njoj ili su bile samo za vrijeme showa,leze joj samo tako:cool::cool:

p.s. nisam ni mislio da seres pare,engo mi bile ljepse one bijele shmidt sto si imao od ovih crnih:D

Ma ove su sada bile sa SHOW-a, a inace Shmidt sam prosljedio svome brudi cnic_gsi-u pa sam ostao na ovim crnim privremeno dok sebi ne nadjem OZ i ne ustekam pare... ;)
 
BHT Ovisnik
steta sto nemogu ove ostati na njoj,perfekcija:cool: i OZ ce joj upast pravo,taman dok prođe zima:cool:
 
Član
Premoćna je na ovim felgama i ovako usjajena,sve pohvale,samo "plače" auto za spuštanjem,bila bi bar duplo moćnija..;);)
 
Član
Jurke je napisao(la):
Premoćna je na ovim felgama i ovako usjajena,sve pohvale,samo "plače" auto za spuštanjem,bila bi bar duplo moćnija..;);)

Hvala, ali polako na ovim felgama je ne smijem spustati jer ce mi strugati, a kada uzmem sto trazim ici ce ona u pod, ali samo sa gewindama, a one su mi malo poskupe za moje Blese. Tako da ce jos malo da priceka.

edin.m je napisao(la):
Odlicna astra a felge su predobre svaka cast samo tako nastavi;);)

Hvala buraz! ;)
 
Član
Danas sa Srrtom spojio daljinsko kljucanje, nakon malo sekanja, sve je ok proslo. Za malo sminke stavio unutarnje led svjetlo i metalizovane sijalice u farove na zmigavce...
 
Top