ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Je l ti padalo na pamet da uradis mat crnu boju? Mislim da bi to extra izgledalo, jos neke narandzaste detalje, nista previshe.
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Har3 je napisao(la):
Je l ti padalo na pamet da uradis mat crnu boju? Mislim da bi to extra izgledalo, jos neke narandzaste detalje, nista previshe.

Ma padalo mi je svasta na pamet ... milion kombinacija sam iscrtao i svaka mi se svidja, ali skontao sam da je ipak najbolje da nista ne diram ... uvijek ce biti ono "a mozda sam ipak trebao onako, bilo bi bolje"

2 Mahir_011 : Hvala druze na komplimentima ... ;)
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

vozas li bolid , kako ide sad. imas li kakav video ubrzanja bogati de nam okaci ovde da se ibretimo :)

a sto se tice izgleda najkulurnija varijanta je sva naradzasta da bude ja bi i haubu ofarbo u narandzasto samo krov crn . mozda led stopke i spjler na gepek i mislim da bi stim bilo svjetski . auto za 10 poena

ovakav spojler za gepek bi bilo lijepo vidjet na tvom autu !


[attachment=21054]
 
Član
RE: Asteroid - color shema odabrana ...

Zadnja dva dana se radilo oko mapiranja asteroida ...

Nije jos full izmapiran, ali sad je odradjen do pola i pokazuje na 0.9 bar 265 KS na valjcima ...

Idemo prekosutra u Osijek, pa cemo da vidimo sta semafor kaze ...

Evo i video ...

http://www.youtube.com/watch?v=BQ2nToL5I-Y
 
Član
RE: Asteroid - test run - VIDEO

Little Dragon je napisao(la):
Topicu kingu javi mi porukom vrijeme auta zanima me uzasno

Bice ovdje postavljeno ...
Po svim procjenama, kako auto sad ide, ako ne bi nesto zaj... trebao bi da padne nivi rekord auta ...
Do sad, sa nitrom je bilo 14.0 vrijeme auta, a sad mi bez nitra ide mozda i malo bolje, a mozda mi se i cini zato sto je nisam dugo vozio ... vidjecemo sutra
 
Član
RE: Asteroid - test run - VIDEO

mtopic je napisao(la):
Zadnja dva dana se radilo oko mapiranja asteroida ...

Nije jos full izmapiran, ali sad je odradjen do pola i pokazuje na 0.9 bar 265 KS na valjcima ...

Idemo prekosutra u Osijek, pa cemo da vidimo sta semafor kaze ...

Evo i video ...

http://www.youtube.com/watch?v=BQ2nToL5I-Y

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: woooow čestitam premocno ide na 0.9 bojim se sta ce biti na 1.6 SRETNO!!!
 
Član
RE: Asteroid - test run - VIDEO

Evo da objavim novi rekord ...

13.89 vrijeme auta bez nitra i na 0.9 bar

Za Grobnik, 28.8 idemo na planiranih 320 KS + 75 - 80 KS nitra i ako sve bude kako treba, najavljujem nastup u klasi 13
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top