ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

em sto je dobro em sto prej*eno izgleda ;)

sve pohvale za astru druze, zelim ti puno srece ;)
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

Hvala svima na lijepim komentarima ...
Danas sam bio spreman da krenem za Osijek, ali rekose mi da ce vjerovatno biti kise danas, pa sam odustao od polaska, ali zato sutra ujutro krecem, sutra ce biti extra vrijeme, pa ko god bude gore, nek navrati do parkinga za style, Asteroid ce biti tamo. Odlucio sam da ga ipak ne trgam jos na race-u, nek napravi jos malo kilometara po cesti.
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

U Osijeku bilo extra ... Astreroid vozi kao nov, u povratku sam ga malo stiskao ... stigne kazaljka do 240 dok trepnes :D ... ali osjeti se da ima prostora za jos poboljsanja, a to ce biti krajem mjeseca kad se SM vrati sa odmora
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

Ja sam kupovao u Hrvatskoj, u Zagrebu, ali sad imas i kod nas ... Taxi-bar radi sa Hertzom, a imas i u Mostaru, tacnije Citluk, predstavnistvo.
MOzes vidjeti i sa Muhom u Caraudio.ba, mozda ti i on moze nesto rijesiti ...

Uglavnom ja sam prezadovoljan sa Hertzom ... extra sviraju, a nisu preskupi, amo nemoj uzimati one donje klase ... kod mene je Hi-Energy - Zlatna sredina, jedino je pojacalo iz Mille serije, to im je najjaca
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

mtopic je napisao(la):
U Osijeku bilo extra ... Astreroid vozi kao nov, u povratku sam ga malo stiskao ... stigne kazaljka do 240 dok trepnes :D ... ali osjeti se da ima prostora za jos poboljsanja, a to ce biti krajem mjeseca kad se SM vrati sa odmora

hehehehhe...
nemoj bolan vise,kako ti ga nije zao...:D
salim se,sve najj! ;)
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

auto je bolesno:icon_eek::icon_eek:
sve extra odradjeno i sve same cestitke... + od mene;)
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

*******Vauuuuuuu sve pohvale.....autic je mjera.......muza je extra prava kultura imas i mjesta za jednu torbicu za mora kad krenes hehhe..........SUPER:cool:
 
Član
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

A sta god da kazem vec su svi rekli, ja cu samo pregledati jos jednom slikice =)
 
RE: ASTEROID - Muzika u gepeku ...

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
sve uredu ali steta sto nije dizel :D
salim se druze,mjera je auto...u sami vrh medju domacim tunerima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top