ASTEROID

ASTEROID

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jbg ... izadje skupa slika hehee, al makar nije vozacka otisla, tj. ne bi trebala, jer odnio sam "pismo" kod nas u policiju i pitao kakvu cu kaznu dobiti i rekose mi 100 KM i mozda bod il dva

@ Astra ... nisam trrazio sliku ... u obavjesti o ucinjenom prekrsaju pisalo da se moze vidjeti na tom i tom linku, ja otisao kad ono stvarno.

@ Sahman ... jesam, ucestvovao sam u Kerozinu

@ Dragon ... Isao je Asteroid i brze poslije kamere, ovo sam bio taman krenuo sa benzinske .. mamicu joj, sad znam gdje je, pa ko po jajima tuda vozim
 
Član
@ nexus ... Na autoputu, na ulazu u Banja Luku iz pravca Gradiske 600-700 m od prijedorske petlje

I hvala svima na komentarima za Asteroida...
 
Član
Hahaha stvarno dobra slika ali nazalost moram da te razocaram, ide ti 100KM, 2 boda i mjesec dana zabrane
 
Član
kAcA je napisao(la):
Hahaha stvarno dobra slika ali nazalost moram da te razocaram, ide ti 100KM, 2 boda i mjesec dana zabrane

I ja sam tako mislio, ali zamjenik komandira stanice mi je jako dobar drug i ja isao kod njega da pitam, ako ide vozacka da posaljem od zene podatke, da je kao ona vozila, kaze on, nema potrebe, nece ti ici vozacka, pisao bi drugi clan (ne mogu sad da se sjetim koji su clanovi u pitanju za prekoracenje, uglavnom po jednom je samo novcana kazna, a po drugom i zabrana i kazna).

@ Sahman ... jesam, pobijedio sam i dobio Daciu Logan.
 
Član
Evo jedan update (ako se uopste tako moze nazvati) :D

Posto sam odavno vec odlucio da sa Asteroidom vise ne nastupam na styling-takmicenjima, doslo je vrijeme da styling elemente lagano skinem sa auta. Prva na redu su "krila", tj LSD. Danas sam ih demontirao i svojski se namucio oko instalacije i lemljenja, ali sve sam sredio, sutra jos da povarim tvornicke baglame i vrata su opet na autu...






Sljedeca na redu je muzika, ali neka je u autu za sad dok ne naidje kakav kupac. Polako, ali sigurno pretvaram Asteroida u "cistokrvnog" trkaca.
 
Član
Aaaaaaaaa toliko truda i na kraju prodati daj topicu sta je s tobom da ti nije ko provalio profil pa ovo kakve stare slike moze ona da bude brza i sa svim tim na sebi opel je to :icon_smile::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Hehehe ... nije niko provalio ...
Odavno se vec nakanjujem da skinem LSD. Ne koristi mi nicemu, nikad ih i ne otvaram, a kolega Bertony hoce da ih kupi, pa konacno idu sa auta.

LSD - kavez nece jos na Asteroida. :D Ipak ga koristim i za svakodnevnu voznju. Zato ono "cistokrvni trkac" stoji pod navodnicima. Kad se skupi para za porodicna kolica, onda sklanjamo navodnike ... :D
 

LSD

Član
joj s 400 KS "svakodnevna voznja" aferim...

zasto ne slozis kaFez s niskim preckama na vratima?.....a da.. imas malca sad se sjetih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top