anti-tuning

anti-tuning

MTR

Član
eddo je napisao(la):
RCat je napisao(la):

meni je vala ovo sminka mrtva ... aaaajjjj jest mi auto simpa al skroz ... :lol::lol::lol:

Zerr je napisao(la):
evo ja sliko neki dan pa morel mi iko objasnit sto je ovaj retrovizor vako postavljen nije valjda radi zmigavca

nije zbog zmigavca, bilo bi to dobro postavljeno da nije momak obrno strane retrovizorima ... ili ti ga taj retrovizor je trebo na drugu stranu auta, a onaj sa druge strane je trebao tu stavit ... e sad sto je on to obrno to vec nije antituning vec je debilizam il nes slicno :lol: ...



hahahahahahahahahahahahhahaha , hahahahahahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Član
.nOKe je napisao(la):
prezivile su
nije bio jak udar.. doduse naprijed je bilo dosta toga slupano, al se nije prevrtao (na srecu)

aj nek sad pazi malo vise.. zabio se bio u nekog dzipa nazad..

a vidio sam to zabio se u RAVA4 crnog al nisam vidio neonke :D
 
Član
f_DSC04420m_5c956c2.jpg


Godina proizvodnje: 2000 i neka
Kilometraža: cca 100+
Kubikaža: 800 nečega
Vrsta: SDI+TDI+PLIN (tako piše odozada)
Oprema: Polu-servo (aktivan samo kod sretanja u desno), Pernati jastuk u suvozačevom pretincu, Samo-stojeći pojas (taktika vezanje čvorova), "Opako dd" klima (aktivna prilikom vožnje po sporednim ulicama Zagreba), EmPeTri, ĐipiEs i ABEES nema, ali ima DiskPlejer (discman) na stražnjem sjedalu.
Komentar: Takvog sam ga kupio !!!

Cijena = SAMO 50 000$
 
RCat je napisao(la):
f_DSC04420m_5c956c2.jpg


Godina proizvodnje: 2000 i neka
Kilometraža: cca 100+
Kubikaža: 800 nečega
Vrsta: SDI+TDI+PLIN (tako piše odozada)
Oprema: Polu-servo (aktivan samo kod sretanja u desno), Pernati jastuk u suvozačevom pretincu, Samo-stojeći pojas (taktika vezanje čvorova), "Opako dd" klima (aktivna prilikom vožnje po sporednim ulicama Zagreba), EmPeTri, ĐipiEs i ABEES nema, ali ima DiskPlejer (discman) na stražnjem sjedalu.
Komentar: Takvog sam ga kupio !!!

Cijena = SAMO 50 000$

AAAAAAAAA QUQUUUUUU HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA (mislim da sam pishnuo odsmjeha) HAHAHAHAHAHA
 
Član
ima i u sanskom mostu ćunera :cool:
za početak jedna mećka,oprema:go ko pištolj ,dodatna oprema: kaseta od Kemala Malvočića

i606523_Slika023.jpg


i606524_Slika032.jpg


i606525_Slika033.jpg
 

MTR

Član
estakvirulah , hahahahahahaha , buahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:smajli16::smajli16::smajli16::dojke::dojke:

ahahahhahaha, e ja dana danasnjeg , ahhhhhhhhhhh
 
Top