anti-tuning

anti-tuning

Član
LSD je napisao(la):
RX-8 i izolir???????????????????????????????:icon_eek:

Da.
Mazda RX-8 + Isolirtraka.. jah ba
mozda nadjem slike momka, koji je sponosom ovo predstavio na forumu


:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
LSD je napisao(la):
RCat je napisao(la):
LSD je napisao(la):
RX-8 i izolir???????????????????????????????:icon_eek:

Da.
Mazda RX-8 + Isolirtraka.. jah ba
mozda nadjem slike momka, koji je sponosom ovo predstavio na forumu


:lol::lol::lol::lol::lol:

daj svega ti!?
samo da ga pitam kako se zove?

tko on, ili isoliertraka? :lol:
jos on nama spusti, kako smo mi glupi platiti 100 eura za one extreme-eyelids illegalne, a on eto.. sa par eura mnogo bolje prodje.. bila to tad dobra diskusija na forumu

:lol:
 
Član
Idem neki dan sa kolegom do Fis Vitez, lik vozi E46 M3 oprema, 3.0D 230KS...I laganini mi, kad ono lijepi se neki kađo...Hmm on da malo gasa nish odosmo mi, i nedugo zatim eto ti kađe opet...Kolega me pita koji ovaj ku... hoce, ako se hoce trkat nek izvoli, i pustimo mi njega da nas pretekne, i onda ga kolega pritisne i bukvalno preskocimo kađu i ostavimo ga par km... :) I na kraju kupovine izlazimo iz fisa, kad doticni kađo stoji na parkingu, sa "Antituning" Naljepnicama po autu, te reklamnim naljepnicama svog cluba,al kad sam se malo skontao mozda su momku prodali pricu da svaka naljepnica daje 10ks :lol: Kvragu tek sada opazi da je kađo 4x4.... :lol:





 
Član
Pa bas i nije "antituning"... vecina automobila na ulici upravo izgleda ovako, cak neki sa foruma imaju slican ako ne bas ovaj auto...
istina, ovo je teror nad Opelom, ali ponavljam, nista novo, ima puno ruznijih "medju rajom".
 
Član
Razumem ja kad stave crnu traku na crni auto, ajde, da kazem nisu totalno otupaveli, al kad nabiju one braon i crvene izolirke :lol::lol::lol:
 
Član
fu1cw4.jpg
 
Top