anti-tuning

anti-tuning

Član
Na ovakve 1.3Superchargere mislim:lol::lol::lol:


601645_4772772805558_1647457857_n.jpg
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Dzeni,nisi u pravu, ima jedan slican golf ovome napravljen u fazonu DTM auta i ima ovaj "sank" pozadi koji ustvari sluzi svrsi. A ovaj difuzor je debilan sto jest jest.

zbog difuzora sam ga i stavio ovdje,,a sank vjerovatno ima svoju svrhu,nije tolka budala da bezveze vuce na sebi 200 KG :D

Ovaj golf predpostavljam da je auto koje vozi utrke i ima par stotina ks ,mozda npr vozi Europsko brdo i vjerovatno cak i ovaj difuzor sluzi svrsi,i to da izvuce neke desetinke.Kao sto djordjep kaze pravi trkaci sa jakim motorima ne spadaju u antituning ali ovo na nekom obicnom golfu bi bio debeli antituning.
 
Član
da pitam samo: jel iko vidio crnu Boru na nasim tablama, naprijed joj je prednji kraj modifikovan,bas za ove teme. Nisam ja uspio da slikam jer mi vlasnik vozila nije dao, htio me i fizicki napast. Ne znam jel zato sto sam se smijao autu ili je nesto drugo:lol::lol::lol::lol:
 
:lol::lol::lol: arma ja je vidio neki dan kod robota al posto ne drzim na radno vrijeme telefon kod sebe nisam mogao uslikat :lol::lol::lol:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
:lol::lol::lol: arma ja je vidio neki dan kod robota al posto ne drzim na radno vrijeme telefon kod sebe nisam mogao uslikat :lol::lol::lol:

da mi ga je opet srest, kada on ne bude u drustvu 3 momka, a ja ne budem s curom, da mu i od face napravim slicno onom sto je on od Bore nacinio
 
Član
ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
:lol::lol::lol: arma ja je vidio neki dan kod robota al posto ne drzim na radno vrijeme telefon kod sebe nisam mogao uslikat :lol::lol::lol:

da mi ga je opet srest, kada on ne bude u drustvu 3 momka, a ja ne budem s curom, da mu i od face napravim slicno onom sto je on od Bore nacinio

Jesi čuner :lol:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
:lol::lol::lol: arma ja je vidio neki dan kod robota al posto ne drzim na radno vrijeme telefon kod sebe nisam mogao uslikat :lol::lol::lol:

da mi ga je opet srest, kada on ne bude u drustvu 3 momka, a ja ne budem s curom, da mu i od face napravim slicno onom sto je on od Bore nacinio

Jesi čuner :lol:

plasticni kirurg:D
 
Član
More bit da bidne, a more bit da ne bidne AMG ;)

Jedan moj jaran je prije par godina isto uzeo Merca 260E (u ocajnom stanju), i od njega napravio svemirski brod (Spojleri kao u Space Shuttle, Diode svakih 2cm) i naljepio par AMG naljepnica, ofarbao ga u crno, i stvarno ga proda nekom liku, i to za fine pare...

Svako jutro jedan glup ustaje....


pozz
 
Top