anti-tuning

anti-tuning

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ ovaj kombi nema odlike anti tuninga
niti ga je radio neki tjuner iz boisne nego profi tuning kuca

bucky_mb@yahoo de ziv bio detaljno sa razumjevanjem procitaj citav moj post, pa se onda javi :lol::lol::lol:
 
Član
to je ono nase razmisljanje,da li sam ja ovako tunirao ovaj kombi,to bi bio vrh u anti tuningu, a posto je to radila neka tjunerska kuca onda kombi extra
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ ovaj kombi nema odlike anti tuninga
niti ga je radio neki tjuner iz boisne nego profi tuning kuca

bucky_mb@yahoo de ziv bio detaljno sa razumjevanjem procitaj citav moj post, pa se onda javi :lol::lol::lol:

navikni se da ovdje samo mozda 5% raje zaista i procita post, pa odgovori na one koje razumije, a ostatak samo preleti letimicno i onda komentarisu ;)
 
Član
bucky_mb@yahoo ovo je lupus in fabula:lol:


436fe0d80dd71c126dd7f6b193b1ff60.jpg
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/2027980/zastava-yugo-45-tuning-by-amir/

pazi opis
yugo ima opremu u vrijednosti 500km to jest ima lcd displej + cd mp3 ima ksenon svijetla rikardo siceve iz subaru auta iima obljepljene krajeve vrata i dvije crte na krovu sa karbonom registrovan skoro cijelu godinu bez ulaganja
:lol:
a ovo na haubi mene bi bilo stid nalijepit na bilo sta a pogotovo na yugu bez uvrede
 
emir_89 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ ovaj kombi nema odlike anti tuninga
niti ga je radio neki tjuner iz boisne nego profi tuning kuca

bucky_mb@yahoo de ziv bio detaljno sa razumjevanjem procitaj citav moj post, pa se onda javi :lol::lol::lol:

navikni se da ovdje samo mozda 5% raje zaista i procita post, pa odgovori na one koje razumije, a ostatak samo preleti letimicno i onda komentarisu ;)

Ma ne zamjeram, ocigledno je covjek na brzinu procitao pa poletio da ispravi ;)
To mi je vec drugi put u ovoj temi, da sam pogresno protumacen :lol::lol:
 
Dzeni,nisi u pravu, ima jedan slican golf ovome napravljen u fazonu DTM auta i ima ovaj "sank" pozadi koji ustvari sluzi svrsi. A ovaj difuzor je debilan sto jest jest.
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Dzeni,nisi u pravu, ima jedan slican golf ovome napravljen u fazonu DTM auta i ima ovaj "sank" pozadi koji ustvari sluzi svrsi. A ovaj difuzor je debilan sto jest jest.

zbog difuzora sam ga i stavio ovdje,,a sank vjerovatno ima svoju svrhu,nije tolka budala da bezveze vuce na sebi 200 KG :D
 
Član
Na autima spremljenim za trke ništa nije antituning , jer se oni spremaju da budu brži a ne ljepši , tj. sve što možda i ne izgleda lijepo ima svoju svrhu.

Dok je drugi par opanaka kad se to isto stavi na nekog 1.6D ili 1.3S , onda je definitivno antituning.
 
Top