anti-tuning

anti-tuning

Član
A ovo postaje moda u ciganskim mahalama, ima i u juznom logoru u mostaru jedan cigo sa kadettom gdje je kupio jos jedan set branika, optilo sto strsi i zaokrenu i stavio na donji branik...tako da mu je auto 2cm od zemlje a u blatobranima ima rupe od 20cm ;)
 
E sad Edo budi iskren i priznaj da je ovako nesto tvoja tiha patnja, da bi ga rado vidjeo na svom:lol::lol: Zato sto si ljubomoran na njega zato si i stavi ovde, da ga blatimo :lol::lol::lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
E sad Edo budi iskren i priznaj da je ovako nesto tvoja tiha patnja, da bi ga rado vidjeo na svom:lol::lol: Zato sto si ljubomoran na njega zato si i stavi ovde, da ga blatimo :lol::lol::lol:

;)
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
S ovim prednjim branikom je po meni anti tunig sigurno, pa ovolike usise nema ni ferari jbt, po meni odudara skroz...

Vidjeo sam neki dan ovde u NS T5 ABT, isti ovakav....
T5_Facelift_Front_DR_01.png

i izgleda skroz ok, zadnji branik i 4 cijevcice nije nesto, ali fino se uklapa i mislim da je mjera za jedan kombi...

ali ovaj Chemnitz VW T5 je po meni poruzan, jedino uz korekciju prednjeg branika mislim da se moze srediti malo, inace evo jos koja slika... LINK

niste jos razgranicili tuning i antituning !
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
S ovim prednjim branikom je po meni anti tunig sigurno, pa ovolike usise nema ni ferari jbt, po meni odudara skroz...

Vidjeo sam neki dan ovde u NS T5 ABT, isti ovakav....
T5_Facelift_Front_DR_01.png

i izgleda skroz ok, zadnji branik i 4 cijevcice nije nesto, ali fino se uklapa i mislim da je mjera za jedan kombi...

ali ovaj Chemnitz VW T5 je po meni poruzan, jedino uz korekciju prednjeg branika mislim da se moze srediti malo, inace evo jos koja slika... LINK

niste jos razgranicili tuning i antituning !

Reci :icon_biggrin:
 
Top