ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

ANGLE EYES FAROVI (220KM) I LED STOPE (180KM)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posto mi brisu postove radi reklamiranja firme, evo ovako onda, u zenici ima radnja autodijelova i danas sam tamo bio moze se kupiti osvjetljenje za auto kao sto su farovi i stope itd...za vecinu auta proizvodjaca BMW, PEUGEOT FORD, RENAULT, VW, SEAT i drugih...STOPE izadju 180KM a FAROVI 220KM i za sve modele auta je otprilike ista cijena...nadam se da ce dobro doci nekima od vas posto sam vidjeo da samo angle eyes farovi kostaju preko 400KM a ovo je i jedno i drugo za 400KM...posto nesmijem reklamirati posaljite p.m. samo ako ste pravo zainteresovani da vam reknem br. tel....pozzz

zerocool152003 je napisao(la):
Posto mi brisu postove radi reklamiranja firme, evo ovako onda, u zenici ima radnja autodijelova i danas sam tamo bio moze se kupiti osvjetljenje za auto kao sto su farovi i stope itd...za vecinu auta proizvodjaca BMW, PEUGEOT FORD, RENAULT, VW, SEAT i drugih...STOPE izadju 180KM a FAROVI 220KM i za sve modele auta je otprilike ista cijena...nadam se da ce dobro doci nekima od vas posto sam vidjeo da samo angle eyes farovi kostaju preko 400KM a ovo je i jedno i drugo za 400KM...posto nesmijem reklamirati posaljite p.m. samo ako ste pravo zainteresovani da vam reknem br. tel....pozzz

zaboravio sam napomenuti da je katalog od "dectane" jer su prosli put bili zainteresovani kako tako jeftino da nije neka ljeva marka, pa eto trazio katalog i bio taj katalog a sad otkud tako jeftino ni ja neznam, samo znam da jest...pozz
 
Član
Ja sam ti reko da ti ja mogu i za ispod 400 maraka sve to nabaviti i to MHW. in.pro i slicne firme i ako nije ta firma onda ima certifikat njemacki da se moze stavljati na auta i bez dodatnog TÜV-a, znaci nije roba direktno iz Hong-Konga nego bas ono dobar kvalitet.

Ja cu imati stopke od MHW za e36 za malo vise od stoje, mozda oko 120 marki nove...lexus style..
 
Član
On je prvo pisao 400 maraka u kompletu (angel eyes+stopke) sad navodi pojedinacno.

@ovome sto je zapoceo temu : kaze se ANGEL a ne ANGLE eyes a cita ejndzel , kakav si ti cuner ne znas ni napisati tacno
 
Član
Niko ovu robu ne moze nabaviti za 400KM (angel farovi +led stopke), bezveze je prica. Jedino za Golf 2, kojem angel eyes kostaju 150-160KM
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Ja sam ti reko da ti ja mogu i za ispod 400 maraka sve to nabaviti i to MHW. in.pro i slicne firme i ako nije ta firma onda ima certifikat njemacki da se moze stavljati na auta i bez dodatnog TÜV-a, znaci nije roba direktno iz Hong-Konga nego bas ono dobar kvalitet.

Ja cu imati stopke od MHW za e36 za malo vise od stoje, mozda oko 120 marki nove...lexus style..




ima li sta za punto mk1 (mislim na stope). cijena me interesuje i ako ima kakva slika. moze i na PM
 
Član
@Damir_ lexus stopke se na ebay krecu 30-40eur za neke modele auta, tako da se i mogu nabaviti po toj cijeni ali nabaviti led stopke i angel farove za 200eur :lol:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
@Damir_ lexus stopke se na ebay krecu 30-40eur za neke modele auta, tako da se i mogu nabaviti po toj cijeni ali nabaviti led stopke i angel farove za 200eur :lol:

Druze, ziv ti meni i zdrav bio, nije samo ebay jedini nacin da se nesto kupi, ali o tom potom. Helem, da ja ne kvarim ljudima teme, ja cu imati uskoro nekih stopki i postavicu ih u oglase ako ne odu nekom ranije, nece biti skupe, a ako nekog stvarno interesuje, ALI DA IMA KESA, da ne nudi razne zamjene, nek se javi na pp, od mene se moze i naruciti.

Mene stvarno ne zanima da se natezem sa bilo kime ovdje niti bilo gdje, ja i buraz smo imali tih stopki i angel eyes jos dok su ljudi motali zice po farovima i pravili krugove unutra i sl. Znaju ovi po Tuzli otkad je moj brat vozao Megana svog sa angel eyes, ne sjecam se ni da je tad bilo ni golfova sa self-made angel eyes.....

Ja sad trenutno imam:

MHW proizvodjac od svih stopki i nove su:

1 paar lexus style za bmw e36 limuzina oko 120 markica

1 paar lexus style chrom za peugeot 205 oko 60-70 maraka

1 paar kristalnih stopki za golfa 2 sa plavom nijansom isto oko 100-120 markica

cijene pisem odokativno jer jos nisu formirane, moze biti 10-20 maraka gore-dole, a trudicu se da bude manje

imam i polovne od astre F isto lexus style, ne znam proizvodjaca, tako nekako 90-100 markica ce biti

Pozz

edo_16v je napisao(la):
@Damir_ lexus stopke se na ebay krecu 30-40eur za neke modele auta, tako da se i mogu nabaviti po toj cijeni ali nabaviti led stopke i angel farove za 200eur :lol:

e da, jos nesto...te price za 30-40 eura je za nekog ko nema pojma ni o poslu ni o ebayu, pada tu dosta jos troskova...

Bilo je likova kupovali su mobitele po 1€ na ebayu...samo su zaboravili procitati malim slovima da je mobitel igracka...

A bilo je i onih sto su placali stvari unaprijed pa ih cekaju i dan-danas...

Helem, nije to tek tako kako izgleda...
 
Član
Damir_ je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
@Damir_ lexus stopke se na ebay krecu 30-40eur za neke modele auta, tako da se i mogu nabaviti po toj cijeni ali nabaviti led stopke i angel farove za 200eur :lol:

Druze, ziv ti meni i zdrav bio, nije samo ebay jedini nacin da se nesto kupi, ali o tom potom. Helem, da ja ne kvarim ljudima teme, ja cu imati uskoro nekih stopki i postavicu ih u oglase ako ne odu nekom ranije, nece biti skupe, a ako nekog stvarno interesuje, ALI DA IMA KESA, da ne nudi razne zamjene, nek se javi na pp, od mene se moze i naruciti.

Mene stvarno ne zanima da se natezem sa bilo kime ovdje niti bilo gdje, ja i buraz smo imali tih stopki i angel eyes jos dok su ljudi motali zice po farovima i pravili krugove unutra i sl. Znaju ovi po Tuzli otkad je moj brat vozao Megana svog sa angel eyes, ne sjecam se ni da je tad bilo ni golfova sa self-made angel eyes.....

Ja sad trenutno imam:

MHW proizvodjac od svih stopki i nove su:

1 paar lexus style za bmw e36 limuzina oko 120 markica

1 paar lexus style chrom za peugeot 205 oko 60-70 maraka

1 paar kristalnih stopki za golfa 2 sa plavom nijansom isto oko 100-120 markica

cijene pisem odokativno jer jos nisu formirane, moze biti 10-20 maraka gore-dole, a trudicu se da bude manje

imam i polovne od astre F isto lexus style, ne znam proizvodjaca, tako nekako 90-100 markica ce biti

Pozz

edo_16v je napisao(la):
@Damir_ lexus stopke se na ebay krecu 30-40eur za neke modele auta, tako da se i mogu nabaviti po toj cijeni ali nabaviti led stopke i angel farove za 200eur :lol:

e da, jos nesto...te price za 30-40 eura je za nekog ko nema pojma ni o poslu ni o ebayu, pada tu dosta jos troskova...

Bilo je likova kupovali su mobitele po 1€ na ebayu...samo su zaboravili procitati malim slovima da je mobitel igracka...

A bilo je i onih sto su placali stvari unaprijed pa ih cekaju i dan-danas...

Helem, nije to tek tako kako izgleda...



Pa eto ti ne kupujes na ebay, ti kupujes direktno u fabrici i to po jedan par
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Damir_ je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
@Damir_ lexus stopke se na ebay krecu 30-40eur za neke modele auta, tako da se i mogu nabaviti po toj cijeni ali nabaviti led stopke i angel farove za 200eur :lol:

Druze, ziv ti meni i zdrav bio, nije samo ebay jedini nacin da se nesto kupi, ali o tom potom. Helem, da ja ne kvarim ljudima teme, ja cu imati uskoro nekih stopki i postavicu ih u oglase ako ne odu nekom ranije, nece biti skupe, a ako nekog stvarno interesuje, ALI DA IMA KESA, da ne nudi razne zamjene, nek se javi na pp, od mene se moze i naruciti.

Mene stvarno ne zanima da se natezem sa bilo kime ovdje niti bilo gdje, ja i buraz smo imali tih stopki i angel eyes jos dok su ljudi motali zice po farovima i pravili krugove unutra i sl. Znaju ovi po Tuzli otkad je moj brat vozao Megana svog sa angel eyes, ne sjecam se ni da je tad bilo ni golfova sa self-made angel eyes.....

Ja sad trenutno imam:

MHW proizvodjac od svih stopki i nove su:

1 paar lexus style za bmw e36 limuzina oko 120 markica

1 paar lexus style chrom za peugeot 205 oko 60-70 maraka

1 paar kristalnih stopki za golfa 2 sa plavom nijansom isto oko 100-120 markica

cijene pisem odokativno jer jos nisu formirane, moze biti 10-20 maraka gore-dole, a trudicu se da bude manje

imam i polovne od astre F isto lexus style, ne znam proizvodjaca, tako nekako 90-100 markica ce biti

Pozz

edo_16v je napisao(la):
@Damir_ lexus stopke se na ebay krecu 30-40eur za neke modele auta, tako da se i mogu nabaviti po toj cijeni ali nabaviti led stopke i angel farove za 200eur :lol:

e da, jos nesto...te price za 30-40 eura je za nekog ko nema pojma ni o poslu ni o ebayu, pada tu dosta jos troskova...

Bilo je likova kupovali su mobitele po 1€ na ebayu...samo su zaboravili procitati malim slovima da je mobitel igracka...

A bilo je i onih sto su placali stvari unaprijed pa ih cekaju i dan-danas...

Helem, nije to tek tako kako izgleda...



Pa eto ti ne kupujes na ebay, ti kupujes direktno u fabrici i to po jedan par



Cuj, druze, gdje ja kupujem, to je moj problem, ja kupim i ponudim, ko hoce hoce, ko nece nece i svima dobro. Imas milijardu opcija da kupis nesto bez ebaya i da prodas nesto bez ebaya, i na ebayu je tesko skroz naci nesto da valja za male pare, treba tu malo vise od ebaya, a o dodatnim troskovima koji dolaze sa ebayom, transport i sl., da ne govorim...

Da sumiram, i da, imam opciju i da kupujem direktno iz fabrike. Po cijenama koje sam ja iznio i po kojim dobijem stvari je nemoguce da imas posrednika izmedju...

Uzivaj druze, da je lahko trgovati, svako bi bio trgovac...

pozz
 
Član
Nabavljao sam i ja tu istu robu prije par godina (dosta clanova zna) tako da nema potrebe da pravis neki bauk o komplikovanosti nabavke ;).
Nabavi, prodaj, zaradi ali nemoras sad izmisljati toplu vodu o nabavci.
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Nabavljao sam i ja tu istu robu prije par godina (dosta clanova zna) tako da nema potrebe da pravis neki bauk o komplikovanosti nabavke ;).
Nabavi, prodaj, zaradi ali nemoras sad izmisljati toplu vodu o nabavci.

Nista ja ne pravim bauk, ja sutim i radim...Samo ti uzivaj...
 
Član
dakle kad toga ima kolko su para ove
6862n_34990.jpg

i ovo

BMW-E30-ursulet-faruri-2-199376.jpg


i za koliko mi mozete nabaviti ovo

49954.jpg


dakle ovo mi treba sve do 4 mjeseca pa se skontajte kod koga je jeftinije farovi i stopke su dectane a branik rieger pa eto malo izazova ( kes lova je kod mene )
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top