Android navigacija

Android navigacija

Legend
Ima par tema o ovome. Daleko najbolja Navigon. Ja je imam na mobitelu te u autu na DVD-u. Bez problema s njom obisao od Mostara do Grcke razna mjesta preko ALbanije. Svaku plažu il trgovinu upisem i sve sam uspio naci. Po Grckoj mi je cak i makadamske puteve ocitavao te skratio mnogo kilometara i kilometara. Po Balkanu jaaako detaljna, imaju sva okolna sela, sve kamere. Meni je vrh.
Je li je skidas preko PC-a pa ubacis na mob ili ?
 
BHT Ovisnik
Posaljem ti kasnije s kompa link da skines navigon,onda se spojis na wlan i ostatak skine sam,i onda dalje preko wlana isto skines mape koje hoces,sve dzabe,a najnovije mape
 
Legend
Posaljem ti kasnije s kompa link da skines navigon,onda se spojis na wlan i ostatak skine sam,i onda dalje preko wlana isto skines mape koje hoces,sve dzabe,a najnovije mape
Vazi..
Hvala ti.
Ja sam pokusavao sa par navigacija al nisam uspio da nadjem nesto kvalitetno i da je precizno..
Posalji mi link i upute ako ima nesto specificno pa da pokusam sa tom tvojom :)
pozz
 
BHT Ovisnik
Neznam koja verzija,ja je koristim bez problema s novim mapama.
Ja imam i iGo na tabletu. I krivo mi je sto na tablet nece Navigon. Meni osobno bolji navigon. mada su mape mlate ne iste
 
Sve preporuke za navigon, provozao me po evropi i na moje opste iznedadjenje nevjerovatna preciznost. Doveo me na sve destinacije s autom i onda me navigirao po gradu pjeske, plus obavjestava za radare stacionirane. Tako da Keno skini neces pogrijestit (ja sam skinuo aptoide, to je valjda kao black market play store, i tu nadjes crackovani navigon europe, skinuo sam ih par dok nisam ubo pravi)
 
Član
U mene je igo na mobitelu i par puta sam je koristio po nekim gradovima u nas i nije mi nesto. Da ne poznajem okolinu a da se njome vodim nikud nebih stigao,bas je netacna, npr. kao da ne poznaje smjer pravo nego sve je lijevo desno...druge nisam koristio a za Igo 0 bodova
 
Legend
Skinuo sam navigon, testirat cemo je ovih dana..
Btw : moze li se mjenjati spiker na ovom navigonu, nervira me ovaj americki naglasak :D
 
Top