Android navigacija

Android navigacija

Legend
Pozdrav drugovi,

Interesuje me koju android navigaciju preporucujete, da ima dobre susjednih zemalja, ukraine, njemacke, turske, rumunije, madjarske, ..

Hvala
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja koristim Navigon od Garmina i prezadovoljan sam. Nema fule. Koristio i u autu i kao pjesak.
 
Član
Samo citaj ta uputstva u temi sto su ljudi napisali i nemas problema. Treba oko 4GB memorije na kartici, jedino je to problem, za Navigon manje. Nemam sad vremena, tek u subotu ili nedelju ti mogu detaljno pomoci na chatu ili nekako ako ne uspijes.
 
Član
Samo citaj ta uputstva u temi sto su ljudi napisali i nemas problema. Treba oko 4GB memorije na kartici, jedino je to problem, za Navigon manje. Nemam sad vremena, tek u subotu ili nedelju ti mogu detaljno pomoci na chatu ili nekako ako ne uspijes.
mora li biti na kartici?moze li na internu memoriju,imam dosta interne memorije
 
Član
Ja sam sa trg.play-a skino sebi "Navigator" po meni najbolja besplatna sto sam mogao naći, skineš mape država koje ćeš koristiti i mozda se svaki mjesec obnavljaju tako nesto. Meni je extra.
unnamed.png
 
Član
Skinuo OSMand+ i zasad je dobra.Cak je i BiH detaljna nevjerovatno.Mozas skinuti direktno iz aplikacije drzave koje zelis a same mape se dopunjavaju redovno.
Aplikacija je free i ima opciju online i ofline rad.Jedino je dosadna kad imas puno skretanja kad se ona treba navije i krene da prica ali sreca i to ima u opcijama.
 
Be-On-Road najjaca , djaba sve skidas drzave koje zelis i tacna je , ako nema mjesta mozes online potraziti i vecinu nadje . Meni je dosta pomogla
 
BHT Ovisnik
Ima par tema o ovome. Daleko najbolja Navigon. Ja je imam na mobitelu te u autu na DVD-u. Bez problema s njom obisao od Mostara do Grcke razna mjesta preko ALbanije. Svaku plažu il trgovinu upisem i sve sam uspio naci. Po Grckoj mi je cak i makadamske puteve ocitavao te skratio mnogo kilometara i kilometara. Po Balkanu jaaako detaljna, imaju sva okolna sela, sve kamere. Meni je vrh.
 
Član
Ja svoj glas dajm za iGo, 3 godine je koristim i nikad ama bas nikad nisam naisao na problem ili neki bug, jedina mana je to eto sto nije jednostavna za instalirat kao te ostale sto se nalaze na trgplay, i update karta sam moras radit svake godine ako hoces da imas ucrtane sve puteve i kruzne tokove itd...
 
Top