Android navigacija

Android navigacija

BHT Ovisnik
Mozes mjenjati, imas vise naglasaka. Mislim da ima par domacih, ima srpski zenski,prilicno jebozovan haha :D Mada ja to uvijek ugasim sve da mi ne prica svako malo,pogledam kad trebam :D
 
Legend
Mozes mjenjati, imas vise naglasaka. Mislim da ima par domacih, ima srpski zenski,prilicno jebozovan haha :D Mada ja to uvijek ugasim sve da mi ne prica svako malo,pogledam kad trebam :D
Nisam mogao da nadjem tu opciju (kljuc u desnom donjem cosku), otvore se 3 opcije (general, navigation i traffic)
koristimo li istu verziju ?
 
BHT Ovisnik
Evo sad ni ja nemogu naci gdje se nalazi haha. Znam da sam prije mjenjao,sad nikako skontat gdje se nalazi. U mene je ona verzija sto sam postavio i na nasem je jeziku
 
Legend
I ja sam skinuo tu verziju, medjutim ne mogu da nadjem.
Nasao sam samo navigation>voice output, ima default opcija i TTS, obje su na eng sa americkim akcentom..
 
BHT Ovisnik
Pronjuskati cu kasnije,jer u mene je domaci jezik i govor,samo sto sam ja ugasio govor,pa sad ni to nikako da nađem
 
Član
Koristio garmin , koristio navigon na mobu sve je to ljudi moji isto... Navigon na mob polazao se bez greske , detaljan prikaz. Moj savjet izbjegavajte one kineske navigacije na piku. Kupio na ebay 70km izisla, za te pare i nisam ocekivao nesto spektakularno.200km garmin 42 adria uzeo extra!!!.
 
Član
Ja imam paid app Sygic navigacije :) znaci jednostavno se instalira i skidas mape drzava koje hoces :) na trg.play bude oko 70 KM
 
Top