Amortizeri.....

Amortizeri.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako nije vise od cca 3-4 cm spustanja - da. Ako je vise od toga, fino odneses amortizere tokaru samo da produzi navoj na stabljici za cca cm-dva, i bole te brige, dobio si kratke amortizere. Taman kad ih uzmes odneses, 15 min posla, 10 maraka ;) A i ako neces da im produzis navoj ( a ja bi, totalno jednostavno, a rijesis problem 100%), pazis valjda na rupama i neravninama, pogotov sad na 16" , trebas se potrudit da ti zakucaju amortizeri do kraja jbg, zadnji malo lakse kad je puno auto, ja prednje jos nijednom nisam uspio :) A spusteno auto cca 4-5 cm
 
Član
Evo jedno dugogodisnje iskustvo , kad sam prvi put spustao auto golf mk2 kupim nove obicne amortizere i crvene opruge sve je bilo super oko dvije godine da bi prednji amortizeri otisli ,poslije puno kombinacija rezanja opruga i prepravki kupio polovne plinske amortizere (kratke) sa crvenim oprugama "koni" to sam vozio bez ikakvih problema dvije godine auto je bilo puno upravljivije na volanu ,a felge su bile 16' i sad su na tom autu bez ikakvih problema.
Kad sam kupio mk3 nisam nikako mogao naci crvene opruge prednje (zadnje sam dobio za 18 KM odnosno platio sam veceru:lol:),pa sam malo skrstio obicne nije bilo lose za prvu pomoc ali je auto skakutalo ,slucajno na otpadu nadjem amortizere plinske kratke i na njima opruge crvene za 80 KM, samo sam morao axialne da zamjenim i sve je OK.
Zasto ne bi razmislio o toj opciji polovan plinski amortizer sa crvenom oprugom (plinski amortizeri uglavnom imaju dozivotnu garanciju) misli se na vijek trajanja automobila, a na otpadima su uglavnom ti amortizeri i znas da su original.
 

IGY

Član
pogledacu i po otpadima, za kakve polovne

a trizex ovo sto kazes da ove narezem nije ti losa ideja nimalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top