Amortizeri.....

Amortizeri.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Trebao bi uskoro (ha bude plata) uzimati amortizere, prednje, ovi su mrtvi skroz, ljulja se auto ko da je na zeleu
trebaju mi kratki plinski, e sad ajd preporucite sta, koju marku, gdje kupiti koja cijena odprilike
ili polovno otpad neki da zajmim

na njih nece ici ove opruge sto sad imam, nego idu krace crvene, sto sam davno dobio
 
Početnik
boge turbo su dobri...kod mene su takvi..e sad gdje ces kupiti..valjda ti odgovaraju od golfa trice..a mogu i ja nazvat sutra par ljudi od kojih nabavljamo dijelove da pitam..
 
Član
I ja mislim da ti se ne isplate polovni, jer je to pravo jeftino. Ja sam uzeo Bilstein za Saxa - u Nuic.ba, nesto ispod 80 KM komad. Vjerujem da imaju i za Ibizu, imas nekoliko modela pa proberi. Samo ti je bitno da se odlucis oko proizvodjaca, cijena je tu negdje u 20 KM - ako je rijec o slicnom modelu, a ne nekim ultra sa podesavanjima, gewindama i sl...
 
N

nenad

Bilstein svi hvale, a koliko sam cuo i Kayaba su dobri. Ja sam uzeo zadnje Monroe i nisam bas zadovoljan, a narucio sam prednje Bilstein pa cu da vidim kakvi su.
 

IGY

Član
ok, onda idem u potragu za novim, i ja sam predpostavljao da se to neisplati sa otpada, jer to je macak u vreci
hvala
 
Član
ja na astri uzeo prije 7 dana billstein plinske,prezadovoljan sam upija rupe nenormalno,i veoma veoma stabilnije auto
 
rekao ti je nivo sve kaijaba kako se već čita to je to provjereno dobro nisko i kvalitetno samo treba pronaći
 
Član
Ali opet, to sto govorite, to su sve obični amortizeri, jesu plinski al su opet obični. Koliko sam ja shvatio igyu trebaju kratki tvrdi amortizeri, jer ce ici u kombinaciji sa kratkim oprugama. Ne znam ali ja kad sam sebi trazio amortizere u svakoj radnji su mi rekli da ne rade sportski program...
 
Član
ermin je napisao(la):
Ali opet, to sto govorite, to su sve obični amortizeri, jesu plinski al su opet obični. Koliko sam ja shvatio igyu trebaju kratki tvrdi amortizeri, jer ce ici u kombinaciji sa kratkim oprugama. Ne znam ali ja kad sam sebi trazio amortizere u svakoj radnji su mi rekli da ne rade sportski program...

Bilstein zasigurno imaju i sportske modele - to jest krace amortizere ;)

Za ostale ne znam...
 

IGY

Član
bilstein onda trazim
ima li ko kakav prijedlog neku radnju i sl, ili da rovim po meni vec poznatima
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
ermin je napisao(la):
Ali opet, to sto govorite, to su sve obični amortizeri, jesu plinski al su opet obični. Koliko sam ja shvatio igyu trebaju kratki tvrdi amortizeri, jer ce ici u kombinaciji sa kratkim oprugama. Ne znam ali ja kad sam sebi trazio amortizere u svakoj radnji su mi rekli da ne rade sportski program...

Bilstein zasigurno imaju i sportske modele - to jest krace amortizere ;)

Za ostale ne znam...

Pa da naravno, vecina proizvodjaca ima sportske modele, ali ja sam htio reci da ovi nasi trgovci nabavljaju samo klasicne, mozda se nismo bili razumjeli :)

Jel kod nuica imaju ovi kratki bilstein da se kupe?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top