Ammar Coupe par novih slika

Ammar Coupe par novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ammar Coupe

ammar_coupe je napisao(la):
ima 2 coupe-a s naljepnicama:D jedan je spor a drugi brz:D a felge su stavljene. vidjet cete slike. a ja zelim revans:D oko 40% 60%


Nema tu vise revansa..Nismo se jednom trkali nego 4 puta i sva 4 puta je bio isti ishod. Osim ono jednom davno kad smo se isto trkali kad sam ja bila u 100-metarskim stiklama pa nisam mogla bas kako treba voziti. A i tada sam jedan semafor ja tebe uzela drugi ti mene...

A sta mislis da mu ukines ove crne steke??
 
RE: Ammar Coupe

razmisljao sam o tome.o stekama. al nisam htio nista da mu sad mjenjam jer sam imao nekih planova da mjenjam auto.. al nema veze.. a revansa ce biti i vjeruj mi da nece ishod biti isti.. a trkao sam se 4 puta s momkom tvojim. tako da hocu revans s njim:) a i s tobom:) nikakav problem:D:D:D
necu da se pravdam, uzeli me jeste a uzmite me ponovo:D

i razmislite o onim ugovorimo:)

ugovorima*
 
Član
RE: Ammar Coupe

Wow ovo je vec neko izazivanje aaa??? Heheh.
Nema problema ,sutra mi trebaju stici disk plocice,pa cim to zamijenim nema problema moze i revans!!!!
 
Član
RE: Ammar Coupe

Djeco dosta svadje sram vas bilo:icon_smile: Ruzno je to ccc
Hej fkt ja nemam nista u mislima sta bih mu mogao uraditi da ide bolje,osim mehanickih prerada to ipak ne bih radio.:icon_smile:
 
RE: Ammar Coupe

mah ti bmw ne trebas nista ni raditi:) samo kad kazes BMW sve je jasno.. dok za coupe-a...jebo te slab mu je motor 1.6 :D a slobodno, za revans tu sam:D
 
Član
RE: Ammar Coupe

ammar_coupe je napisao(la):
mah ti bmw ne trebas nista ni raditi:) samo kad kazes BMW sve je jasno.. dok za coupe-a...jebo te slab mu je motor 1.6 :D a slobodno, za revans tu sam:D

nije ni govorio za BMW-A nego za hyundai-ja !!!!
 
RE: Ammar Coupe

CC000130.jpg


CC000069.jpg


CC000056.jpg
 
Član
Fine slikice ekipe na okupu :cool: a coupe extra i felgice na mjestu . . . sem ako ne planirash kakav ozbiljniji projekt raditi( sto na izgledu sto na motoru) ostavi ga ovak i posveti se sitnicama da ga usavrsis i to je to;)
 
mah pokusat cu ga dotjerat izgledom da ga usavrsim kako ti kazes:D a za motor.. necu nista dirat jer je 1.6. jer ne zelim se trkat s njim:D vec kulirat.. imamo u ekipi auto za trku, tako da:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top