Ammar Coupe par novih slika

Ammar Coupe par novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sada2.jpg


Imam pitanje za sve ljubitelje.. iz prilozenog vidite kakav je coupe,, e sta mi je sad najpamatnije da radim? da zatamnim stakla, xenone na maglenke da stavim i sta mislite o tome da dvije crne linije preko auta stavim? ili imate li neki prijedlog sta da uradim????

sada8.jpg


sada10.jpg


sada5.jpg


:123: :123: :123: :123: :123:
 
Član
RE: Ammar Coupe

Felge čine pola auta,tvoje auto ima već dosta agresivan look pa mu ne treba puno..Tamna stakla i xenoni što da ne,a za ćize nisam jer su isfurane,mada ti neko može uraditi u P.S.-u da vidiš kako izgleda
 
Član
RE: Ammar Coupe

E ako ne mislis puno, onda sljedece:

1. 18-ske ako mogu stati pod njega,
2. spustanje
3. xenene u farove jer imas lecu
4. jap style auspuh, uvucen da bude malo
5. LED stopke i extra ;)
 
Član
RE: Ammar Coupe

tibor987 je napisao(la):
E ako ne mislis puno, onda sljedece:

1. 18-ske ako mogu stati pod njega,
2. spustanje
3. xenene u farove jer imas lecu
4. jap style auspuh, uvucen da bude malo
5. LED stopke i extra ;)

:cool::cool::cool:
 
RE: Ammar Coupe

imam xenone na kratkim. planiram i na duge i na maglenke, sad koliko je to pametno za maglenke jer raja mi govori da ce puno svijetlit i da ce mi smetat... 17 felge mogu ja mislim najvise ali ih je tesko naci jer je raspon 4X114,30 ... ko mi moze napravit da vidim kako ce čize ispast? to u programu nekom ili?
 
Član
RE: Ammar Coupe

ammar_coupe je napisao(la):
imam xenone na kratkim. planiram i na duge i na maglenke, sad koliko je to pametno za maglenke jer raja mi govori da ce puno svijetlit i da ce mi smetat... 17 felge mogu ja mislim najvise ali ih je tesko naci jer je raspon 4X114,30 ... ko mi moze napravit da vidim kako ce čize ispast? to u programu nekom ili?
vjerovatno na to mogu i 18-ke:cool:
javi se clanu "ljuboje"
,ima negdje tema,za felge,vjerovatno ti on moze nabavit...
i pogrijesio si podforum,trebao si ovo stavit u Savjeti,eksterijer il nesto slicno...
i btw,fin autek,felge prioritet,ostalo sta bude,cize nemoj stavljat,to je djidjanski,ne lici ti auto na vipera nimalo:D
0g1 je napisao(la):

citas li ista spammeru:D
 
Član
RE: Ammar Coupe

nemoj te linije stavljati ... ima u sanskom mostu jedan sa slo tablama ...ma pravo bezze nestoje nikako stvarno ti kazem .....

feluge ,zatamni ,led stopke i kakav lonac i nema ti druge nego u trecu hehe kako neko sa foruma kaze :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Ammar Coupe

fino auto,stavis felge auspuh,naravno spustiti auto,u maglenke stavi xenone,sto da ne smetrati tebi nemoze nikako:)icon_twisted:),moze drugima ali ko ih pita ista :icon_twisted::icon_twisted:
malo muzikica,zatamnis auto ali ne previse do 50 %,i to je to solidno auto a izgleda predobro....bez onih autopijaca tuning.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top