Ammar Coupe par novih slika

Ammar Coupe par novih slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: Ammar Coupe

drug ako vec imas xenone to je dovoljno... xenon u dugim svjetlima ti nije potreban i ovako puno ljepse izgleda nego da je sve xenon :D u maglenke mozes stavit al ni to nije lijepo a mislim da nece onda bit ni toliko efikasno :icon_question:
uglavnom uradi sto ti svi kazu... felge, spustanje, potamnis i to je to one linije niposto...
sretno :D
 
Legend
RE: Ammar Coupe

ma mojne ga tamnit.. imat ces probleme sa policijom samo..
bolje daj tih 250kmica za neke oprugice, i ubij ga u pod i lagano skupljaj za fele i gume :)

a ako ga budes tamnio, nemoj ici preko 60%
 
RE: Ammar Coupe

mah nek me peglaju drotovi.. peglat ce uvijek, bila zatamljena ili ne bila:d isto mi ga dodje:D evo polako mu skupljam pare za sve to, ali onda mi izleti ne planirani trosak, popravka kocnica i sve mi padne u vodu:(
 
Legend
RE: Ammar Coupe

ammar_coupe je napisao(la):
mah nek me peglaju drotovi.. peglat ce uvijek, bila zatamljena ili ne bila:d isto mi ga dodje:D evo polako mu skupljam pare za sve to, ali onda mi izleti ne planirani trosak, popravka kocnica i sve mi padne u vodu:(

tako sam i ja govorio, pa me cekali ispred garaze i pisali (vjeruj mi) onda u gradu, nisam mogao proci kroz grad, odmah rotacija iza.. pise levat..

kaem ti bezze ces strahovati kad ce doci kreten da te pise..

sretno kako god :)
 
RE: Ammar Coupe

evo kako je ispalo zatamljivanje :) prva slika je kako je bilo. a dvije ostale kako je sad.

Slika014.jpg


Slika016.jpg


Slika015.jpg
 
Član
RE: Ammar Coupe

Za motor i snagu, pa K&N, neko rece auspuh, obicno to tako krece.... a onda se navuces i gladujes da mu dodas jos malo, gadna stvar taj tuning :lol: I te felge pod obavezno, owako celicane ubijaju u pojam....
 
RE: Ammar Coupe

Fin coupe, mislim da smo se sreli neki dan, ako je sa tom naljepnicom pozadi, poznato mi zvuci :icon_smile:
 
RE: Ammar Coupe

ima 2 coupe-a s naljepnicama:D jedan je spor a drugi brz:D a felge su stavljene. vidjet cete slike. a ja zelim revans:D oko 40% 60%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top