Alu felge velicina?

Alu felge velicina?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
Faya_M5 je napisao(la):
a kako nece...ako je on serijski imo max 17" i to na R32 verziji, sto bi on to bez problema mogo stavit 19...? dajte ba, pa na BMW-u M5 su serijski 19, a auto je daleko vece i izdrzljivije, i u drugu ruku, sportsko, za razliku od ovog "obicnog" golfa...ja druze da sam na tvom mjestu ne bi stavljo, a ti kako hoces...ne moras me slusat, ipak je meni tek 18 godina, vidim da su ovdje mnogi pametniji...

zato sto MOZE staviti bez problema 19". jednostavno je

i na taj M5 mogu stati 21"... ne znam odakle ti ta logika da moze stati samo onolika felga koju fabrika stavi...


1" gore dole, zanemariva razlika, osim u izgledu i naravno u cijeni sto i jest najbitnije kod kupovine
 
e drug kod mene su na skodi fabricke bile 13-ke,pa sam onda kupio 14-ke,pa mi nekako igledale male,pa onda drug uzeo 15 ke i opet male,i ljetos sam uzeo 16-ke,a sad kako sam prosirio obrve sad ce i 17..heheh
a kad vec uzimas onda stavi 19-20" pa bude jedina u Bih..ha ya...
cya
pozz
 
Član
evo sad pogledah
na r32 dodju 18" OZ aristo,a ljudi stavljaju i 20" sa distancerima
005.jpg

evo jedan sa 20"

a ovaj recimo sa 19kama
5a6b1bf55f8ffdc7b27a46e9b740c31a.jpg

die-neuen-etabeta-jofiel-8x19-ce9c213e6c.jpg

i to bez ikakvih radova dodatnih
 
Član
Dobro nebih rekao da je bez ikakvih radova,pogledaj malo zadnji blatobran po mom misljenju je on dosta prosiren u ovog sivog,a ako se nevaram i u ovog gore,opet neznam,najbolje bi ti bilo da posudis od nekog jednu 19-ku i stavis na svoj auto i onda ces sve znat...............
 
Član
tako ce i bit,morachu negdje otic da isprobam obuchu :),samo tesko cu kod nas naci na lageru...
mozda kad budem iso u zg ima tamo u sesvetama onih tuning styling shopova kamaru pa cu svratit da probam obucu koja pase.tamo je dobro sto felge stoje na nekakvim nosacima i mozes je zavrtit da vidis kako izgleda :D:D
 
Član
Ma ja to ti je najbolje rjesenje...nema nista od onog cula kazala,jer neznas ti jesul ljudu radili kakve modifikacije ili ne na autima ovako sa slika-sta ces,sretno.......................
 
Član
Ma drug najbolje ti je probat, ipak nije to mala investicija, probaj 19" ak budu mogle bice extra, nego nerece mi sta bi sa fabiom ??

Puno pozz, sretno...
 

JD.

Član
jaha je napisao(la):
Dobro nebih rekao da je bez ikakvih radova,pogledaj malo zadnji blatobran po mom misljenju je on dosta prosiren u ovog sivog,a ako se nevaram i u ovog gore,opet neznam,najbolje bi ti bilo da posudis od nekog jednu 19-ku i stavis na svoj auto i onda ces sve znat...............

ne mora znaciti da je nazad prosiren radi felgi, mozda je samo radi izgleda. vidis da naprijed nije nista dirano...

za 20"ke sigurno treba malo dirati blatobrane, ali 19" na Golf 4 stane bez ikakvih problema, ne treba uopste polemisati oko toga, to je jednostavno tako, ko ne vjeruje nek se raspita heh
 
Član
stavi brate ako moze...moguce da moze neznam samo za sirinu na 19 cola al sto se tice felge nema to veze felga se povecava a profil gume smanjuje i dodje to tu negdje mozda nesto malo veca 19 al moze podnijeti a mislim,meni je drug na sdi-u cetvorci sa fabrickih 14" stavio 18" i nije imao problema jedino sto je bio malo vise lijen jer ipak je za sdi previse...18"

ja planiram na bubu staviti na proljece neke felge al dvoumim se za velicinu....
 
Član
Neće tebi trapu biti ništa.... ako je tvornički 16" 3 cola mu neznači ništa a dva još manje samo kod spuštanja ti se more desiti jedan problem nazad koji se riješi vrlo lako (morao sam izlijecit i standardni problem na g4 ili bori .....balans stanga grebe u polusovinu u krivini,,,,stavlja se balansta stanga od v6 modela i problem rjesen...sad bar imam nesto od R32:) )...
5873ba3.jpg
 
Član
eto sad sve znas .... trci u shop i kupuj te felge vec jednom i daj slike .... bas me zanima kako ce to izgledat ....
 
Član
heh ma nechu jos tam nekad u proljece
kod mene je spusteno auto tako da nadam se da nece bit problema,ono fabricki spusteno
hvala na korisnoj info aske a i ostalima koji pomognu hvala :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top