Alu felge velicina?

Alu felge velicina?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me da li neko od forumasa vozi na 19" felgama ?
Planiram u proljece uzeti nove felge za auto i razmisljam izmedju 18" i 19"
malo sam po stranim forumima caprko i svi vele 19",mnogo ih se cak kaje kad su stavili 18ke zasto nisu 19ke...auto je golf4 i fabricke su na njemu 16ke
svaki savjet je dobrodosao
 
Član
mah ljudi voze cetvorke na 20",kazu da kad stavis 19" ne treba nish mjenjati ni na ovjesu ni distancere ni nish,samo treba spustit auto da ne bi bilo kao traktor,a kod mene je vec spusteno
hajmo felgaši gdje ste
 
Član
u mene su serijske 18". na prvoj mazdi sam imala barracude 9.0 18" tu smo morali limaruju (neznam kako se na nasi zove) uglavnom blatobran smo morali obraditi jer je cesalo.

sad zu metnuti 19 i vjerovatno ce se i tu blatobran morati srediti.

sto se voznje tice: barracuda za gumama 255/40/18 su me rado zabacivale, u stvari po kisnoj cesti sam znala "plivati"..
 

JD.

Član
ako mozes (mislim na razliku u cijeni) stavi 19"ke slobodno. samo se raspitaj za idealan offset i nemas brige ;)

i svaka cast bice jedina cetvorka na 19"kama ;)
 
Član
Vozio sam se na 18˝ i to bas cetvorka je bila u pitanju... ne znam u cemu je stos... al auto uopste nije bilo neudobno, niti se osjetilo da su u pitanju 18˝...
 
Član
vidichemo,set 18ki sa gumama dunlop sport maxxxx kosta oko 1500 eur,a ne znam kolko to isto sa 19kama izadje
moram malo procaprkat josh oko toga
 
Član
ja bi stavio 18-ske radije, a ako ces 19-ske, trazi obavezno gume uskih raba da bude vizuelno siroka a manje gazne povrsine, inace ako nagazisa kakvu lokvu ode ti bokom...
 
Član
Hm,ja imam golf4 1.9.tdi,81kw-110ks....a razmisljam se da li cu moci na 17" voziti normalno,mislim da ne bude problema....E u tebe je jak motor,sto se vuce tice...ali blatobran je isti,mozda ces neke modifikacije morat radit:icon_rolleyes:Nisam neki strucnjak
 
Član
ma moci ces na 17kama bez problema,kod mene 16ke i ima prostora drama,znam da cu moci 18ke bez ikakvih modifikacija al nisam siguran za 19ke...moram se jos dobro informisat... mada evo gledam upravo neke slike,sa 19kama gume nema dva centa heheh drama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top