Alu felge velicina?

Alu felge velicina?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da se razumijemo .... 19-ke + golf 4 .... kombinacija koja nikoga nece ostavit ravnodusnim .... bio bi ubjedljivo najjaci golf na nasim prostorima .... samo je problem dal on to moze nosit ....
 
Član
ma moze nosit ima on konjaze, nego problem je mal profil gume...morat ce ciko vozit ko po jajima haha :D
 
Član
19" je plafon ali onda ide 35 guma.... stavi 18" i 40-45 profil ako ga nemisliš puno spuštati.... Ako misliš onda se blatobrani moraju dirati...

Ovo mi je od prijatelja četvorka koja ima gewinde i 18" i u mrtvoj je zemlji virujmi nemore više leći nikako..

mexx1de3.png

974723PB044155.jpg
 
Član
Ne znam, lijepo bi izgledalo, ali sumnjam da auto moci to izdrzati,mislim na trapove....Kidat ce ga previse!
 

JD.

Član
CocaCola je napisao(la):
Ne znam, lijepo bi izgledalo, ali sumnjam da auto moci to izdrzati,mislim na trapove....Kidat ce ga previse!

jesi imao iskustva sa tim ili onako pises ? rekla kazala...

ima ovdje ljudi koji imaju iskustva sa vecim felgama pa bi te zamolio da ne siris dezinformacije ;)
 
Da li da pravim drugu temu ili je uredu da postavim pitanje ovde (da covjeku ne kvarim temu i odgovore na njegovo pitanje)??
Interesuje me velicina alu felni (posto se bas nista ne razumijem u tu vrstu rabote)
izvinite za OT
 
Član
ljudi kad cete vishe se naucit da slusate ..... ako sam ja reko da moze onda mora moc .... EVO I DOKAZ ....

 
Član
naravno da moze,niko ne rece da ne moze,samo ti papci sa konfiguratora ti nece reci ako ce ti grebati mozda negdje od blatobran i nece ti reci da trebas spustit auto jer ce inace bit ko traktor...
ono je najbolje s nekim popricati ko vec vozi auto na 19kama,moram malo sa amerom popricat kod njega su 19ke cini mi se bile na astri...ono glupo bi bilo da kupim i felge i gume i nesh ne stima pa da ih moram gledati kako stoje u kuci dok nesh ne uradim da ih mogu staviti.
 
Član
Tako je, razvalice trap... Oni to nece sigurno reci, nemma nigdje ne preporucujemo zbog toga it oga!
 
Član
a ne vjerujem da ce razvaliti trap,ipak mislim da su to price tipa rekla kazala
dosta ljudi vozi na velikim felgama...jel to sad znaci ako je na obicnom golfu 1.4 14ke a na mom 16ke da ce na mom prije otici trap ili da cu ga razvaliti,a tek kad stavim 17ke sto na r32 ak se ne varam dodje serijski
 
Član
Ma brate samo pazi na ET i felga ima da sjede ko budali samar....

Eh sad koliko je to stetno...to tepsija najbolje zna jer je na astru stavio 18" felne tako da pm send to tepsija...
 

JD.

Član
legionar je napisao(la):
Tako je, razvalice trap... Oni to nece sigurno reci, nemma nigdje ne preporucujemo zbog toga it oga!

ako mu razvali trap u manje od 3 godine ja mu poklonim svoje auto

manite se mahalskih prica... to razvaljivanje trapova od vecih felgi je ista ona prica kao i da golf 2 dizel trosi 3 litre po gradu, urbane legende :lol:

ako imate konkretnog iskustva napisite, ako ne nemojte covjeku odmagati i zbunjivati ga bezveze...


p.s. trapove ce prije razvaliti los vozac na 14"kama nego neko ko pazi na 19"kama
 
Član
a kako nece...ako je on serijski imo max 17" i to na R32 verziji, sto bi on to bez problema mogo stavit 19...? dajte ba, pa na BMW-u M5 su serijski 19, a auto je daleko vece i izdrzljivije, i u drugu ruku, sportsko, za razliku od ovog "obicnog" golfa...ja druze da sam na tvom mjestu ne bi stavljo, a ti kako hoces...ne moras me slusat, ipak je meni tek 18 godina, vidim da su ovdje mnogi pametniji...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
a kako nece...ako je on serijski imo max 17" i to na R32 verziji, sto bi on to bez problema mogo stavit 19...? dajte ba, pa na BMW-u M5 su serijski 19, a auto je daleko vece i izdrzljivije, i u drugu ruku, sportsko, za razliku od ovog "obicnog" golfa...ja druze da sam na tvom mjestu ne bi stavljo, a ti kako hoces...ne moras me slusat, ipak je meni tek 18 godina, vidim da su ovdje mnogi pametniji...

Ma nije poenta ni u godinama, ni u voznji, nego jesi li probao ili nisi. Moj Tipo je serijski dolazio s 13" 165icama, moj je na 15" 195ticama vec 2 god, i ama bas NISTA mu nije bilo od toga, sto je sjebano bilo ostalo je sjebano :) ni kugle, ni krajnice, i prije svega mi je bio sjeban jedan selen na desnoj lafeti, vozao tako god dana, zamijenio za 20km i vozi dalje, lijeva lafeta, odn seleni, bila sjebana i prije, i sad je isto, drug vozi 16" i opet nikakvih problema, ali kako neko rece, vo ce 13-kom celicnom napraviti vecu havariju od nekog na 17" ako pazi, i gasao sam, i glupirao se, i lagano vozao, al brate nisam sigurno nikad letio kroz kratere od 10 centi, lupao ga od trotoare, letio preko lezecih itd. itd. itd. Mrva soli u glavi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top