Almir Biković iz Lukavca smrtno stradao u Afganistanu..ode ti meni rodjak :(:(:(

Almir Biković iz Lukavca smrtno stradao u Afganistanu..ode ti meni rodjak :(:(:(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neka mu je rahmet dusi i moje saucesce njegovoj porodici i familiji :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
primi moje saučešće:icon_sad::icon_sad::icon_sad: tako je Bog htio da bude:icon_cry::icon_cry:
 
Član
Neka mu je rahmet dusi! Moje saucesce njegovoj porodici!!! Mlad momak! Mada bi svi mi trebali biti svjesni koji smo u Afg ili Iraku da nismo dosli na Havaje nego negdje gdje se ratuje i gine!
 
Član
Danas jos jedan info...

Veceras ili sutra ujutro tijelo krece za kuwait...i trebalo bi doci za par dana...

a ovi momci sto su usli odma poslije explozije u sobu govore da nije trunke krvi bilo mi po tijelu ni po zidovima...
a pala mu je pod krevet....

izgleda da ga je detonacija ubila....srce stalo:icon_cry:
 

LSD

Član
Got2b je napisao(la):
Danas jos jedan info...

Veceras ili sutra ujutro tijelo krece za kuwait...i trebalo bi doci za par dana...

a ovi momci sto su usli odma poslije explozije u sobu govore da nije trunke krvi bilo mi po tijelu ni po zidovima...
a pala mu je pod krevet....

izgleda da ga je detonacija ubila....srce stalo:icon_cry:

zalosno jbt....nek mu je laka zeljica....a dobabar momak bio:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top