Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Član
RE: Volkswagen UP ---> VW SpeedUP! (str.11)

autowpruvolkswagenlttru.jpg

By knezpedja at 2011-09-18 :D
 
Član
RE: Volkswagen UP ---> VW SpeedUP! (str.11) utovaren

prokuhat ce ti ovo kamionce dok odvuce auto na destinaciju:D:lol:
dobar rad fkt, gledam redovno, ali ovo mi je najjace do sada;)
 
Početnik
RE: Ferrari CaliVornia XX (str.11)

Moje misljenje vec znas i samo ih redaj uzivam gledajuci tvoje radove.Svaka cast ;)
 
Član
RE: Ferrari CaliVornia XX (str.11)

Uzivam dok gledam tvoje radove..svaka cast ..samo tako nastavi :cool:
 
RE: Ferrari CaliVornia XX (str.11)

gledajuci od pocetka teme do kraja vidi se da auta idu od raspolozenja do raspolozenja,znaimljiv detalj na ferrary zastava italije.Moje iskreno misljenje za tvoje radove,vidi se da znas da koristis program sa koim radis,samo mislim da vise maste treba da koristis i predjes iz stvarnog u nestvarno.Slikanjem,crtanjem se bavim tako da ces me razumjet da dajem pozitivan komentar.Super samo naprjed,i potrazi nece strane forume pa probaj NIKADA SE NEZNA :icon_smile:
 
Član
RE: Ferrari CaliVornia XX (str.11)

Hvala na komentarima... :)

w123coupe je napisao(la):
gledajuci od pocetka teme do kraja vidi se da auta idu od raspolozenja do raspolozenja,znaimljiv detalj na ferrary zastava italije.Moje iskreno misljenje za tvoje radove,vidi se da znas da koristis program sa koim radis,samo mislim da vise maste treba da koristis i predjes iz stvarnog u nestvarno.Slikanjem,crtanjem se bavim tako da ces me razumjet da dajem pozitivan komentar.Super samo naprjed,i potrazi nece strane forume pa probaj NIKADA SE NEZNA :icon_smile:

A ja se bas trudim da ne predjem tu granicu :)

A jest` od raspolozenja do raspolozenja...od ideje do ideje, ideje mi padaju na pamet kad vidim neko auto, pa mi se neki detalj ne svidi bas, i onda ga promijenim, pa tako krene detalj za detaljem....... i ispa`ne na kraju neki chuning :)

PS: Ima me i na stranim forumima, kazu ljudi isto sto i ti, da predjem granicu... a to znaci i vise vremena, kojeg za crtanje(PS) bas i nemam puno.
 
Član
RE: Ferrari CaliVornia XX (str.11)

Crk`o mi komp i onda poslije 15 dana otkrijem sa kojeg mail-a mi je napravljen account na forumu... :icon_biggrin:

I evo me...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sxdmw4tJJ1Y&ob=av2e[/video]
:D

U to vrijeme nije se spavalo puno pa se crtalo...
Za neko takmicenje na drugom forumu...
bmwzy.jpg

+
adv1.jpg

=
bmwautemo.jpg


I jedan `nako za svoju dusu
Porsche 911 (991) Carrera
porsche911carrera.jpg

Porsche 911 RWB ST
RWB_ST_911_991_by_KnezPedja.jpg
 
Član
RE: Toyota Supra str.12

Rad je ze takm. na jednom forumu, s obzirom da nisam ljubitelj Supre slabo su dolazile ideje, uradio ovo po ARS Evolution-u i onako, ni meni ne izgleda bas posebno, ali radim jos dve verzije (nikad vidjene na Supri zbog kojih su me vec tamo proglasili demonom, antihristom... :D ) pa kad bude finito, postavljam i ovde.
Baza:
14285172.jpg


ToyotaSupra.jpg
 
Top