Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Član
RE: Mercedes-Benz SLM 7.3 AMG Concept (str.8)

Knezho je napisao(la):
Ove dve slike su pobjednicki rad cini mi se sa ovogodisnjeg Ferrari konkursa. Jedino u Ladu da saljem, oni malo kasne za ostalima :)
Koje rugobe bok te :lol: ,kad Ferari bude izgledao tako definitivno necu patiti za jednim od njih,patit cu za Ladom.
 
Član
RE: Mercedes-Benz SLM 7.3 AMG Concept (str.8)

Malo pojacan vjetar. :)
Renault Wind
autowpru_renault_wind_201280x768.jpg

Storm
RenaultStorm1280x768.jpg
 
RE: Renault Storm VConcept (str.10)

Svaka čast majstore, ovo smeće od auta je od početka trebalo izgledati ovako kako si ga ti zamislio... :cool: :cool:
 
Član
RE: Renault Storm VConcept (str.10)

Predobar je . svaka ti cast :)
jedina zamjerka .. ovaj gornji usis zraka sa strane mi je nekako previse. mozda bi bilo bolje da si samo donji ostavio .
ali sve u svemu je prejak
 
Član
RE: Renault Storm VConcept (str.10)

Evo unistih jos jedno vozilo u PS-u :D
BMW2002.jpg

Pokusao nesto na German style, pa zavrsio na VIP-niĐe veze style-u.
BMW2002VIPRoadster.jpg
 
Član
RE: BMW 2002 VIP Roadster (str.10)

mojnete prepirki molio bih, za to vec imate PM, ili si novu temu otvorite pa raspalite.
 
Član
RE: BMW 2002 VIP Roadster (str.10)

Postoji li i jedan post Tarik da ti nama nisi spomenuo da studiras dizajn uz to sto se poseres na svaciji rad :icon_question: Jesi li ikad ikome rekao da valja nesto g. savseni dizajneru ? Jebote ja da sam Pininfarina ne bi srao po ljudima toliko. Ja crtam iz gusta, jer volim crtkati povremeno...
Jedina stvar koju ti imas da kazes i tvoj jedini argument na forumu je: JA STUDIRAM. Znas li ti koliko ljudi studira nesto a i dalje su tabula rasa ?
Kad god te je neko pitao za pomoc samo sto ga nisi poslao u PM a ne pomogao. Kad sam te pitao da postavis neki svoj dizajn... nit` si prokomentarisao nit` postavio. Mozda ti 6 godina studiras dizajniranje tetrapaka i kesa za Mercator a ke**as o autima... otkud mi znamo.
Ja sam od tebe za sad vidio jedino Fiat Grande Punto sa medjuosovinskim razmakom od cca. 70cm i zadnjim branikom upasovanim sa IMT-a 539 (po velicini sam prepoznao) sto mi je jedini pokazatelj tvog znanja oko auto dizajna.
Zasto bi ti studirao 6 godina ? Otkud znam ,mozda i nisi neki na faxu pa da zavrsis za 5 neznam, a i ne interesuje me.
Ovo je forum o autima a ne o zivotnim dostignucima.
80% studenata studira samo kako bi moglo da prica kako studira i klosariti, obicno po 6-12 godina i da ne bi morali nista raditi, te zivjeti sa starcima do 34-te i sad ja kao trbam da ih sve postujem zbog toga jel ?! Znas li ti koliko ja takvih vidim na poslu ? Seru o ekonomiji i marketingu, diplomirali bla-bla fakultete poslije 9 godina, a jeb. kiosk neznaju voditi.

:spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:
 
Član
RE: BMW 2002 VIP Roadster (str.10)

Zivio govornik dajte ga podnoge :lol: Knezho za predsednika Uprava napolje :lol:

Dobar rad al mos ti to bolje ipak si ti knezho ;)
 
Početnik
RE: BMW 2002 VIP Roadster (str.10)

Knezho vec sam ti sve rekao ;) ;)
A rad je kao i svaki drugi predobar :cool: Svaka cast
 
Član
RE: BMW 2002 VIP Roadster (str.10)

Knezho je napisao(la):
Postoji li i jedan post Tarik da ti nama nisi spomenuo da studiras dizajn uz to sto se poseres na svaciji rad :icon_question: Jesi li ikad ikome rekao da valja nesto g. savseni dizajneru ? Jebote ja da sam Pininfarina ne bi srao po ljudima toliko. Ja crtam iz gusta, jer volim crtkati povremeno...
Jedina stvar koju ti imas da kazes i tvoj jedini argument na forumu je: JA STUDIRAM. Znas li ti koliko ljudi studira nesto a i dalje su tabula rasa ?
Kad god te je neko pitao za pomoc samo sto ga nisi poslao u PM a ne pomogao. Kad sam te pitao da postavis neki svoj dizajn... nit` si prokomentarisao nit` postavio. Mozda ti 6 godina studiras dizajniranje tetrapaka i kesa za Mercator a ke**as o autima... otkud mi znamo.
Ja sam od tebe za sad vidio jedino Fiat Grande Punto sa medjuosovinskim razmakom od cca. 70cm i zadnjim branikom upasovanim sa IMT-a 539 (po velicini sam prepoznao) sto mi je jedini pokazatelj tvog znanja oko auto dizajna.
Zasto bi ti studirao 6 godina ? Otkud znam ,mozda i nisi neki na faxu pa da zavrsis za 5 neznam, a i ne interesuje me.
Ovo je forum o autima a ne o zivotnim dostignucima.
80% studenata studira samo kako bi moglo da prica kako studira i klosariti, obicno po 6-12 godina i da ne bi morali nista raditi, te zivjeti sa starcima do 34-te i sad ja kao trbam da ih sve postujem zbog toga jel ?! Znas li ti koliko ja takvih vidim na poslu ? Seru o ekonomiji i marketingu, diplomirali bla-bla fakultete poslije 9 godina, a jeb. kiosk neznaju voditi.

:spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:

haha onda malo bolje gledaj postove... ja kad sam radio u ps-u ti nisi znao comp upaliti ;)
 
Član
RE: Volkswagen UP ---> VW SpeedUP! (str.11)

ako je auto spusten onda ti treba biti puno jaca sjena ispod, pogotovo na ovoj trecoj jer je "realno" okruzenje..i trebalo bi malo prednju felgu rotirati u lijevo..
 
Član
RE: Volkswagen UP ---> VW SpeedUP! (str.11)

tarik_91 je napisao(la):
ako je auto spusten onda ti treba biti puno jaca sjena ispod, pogotovo na ovoj trecoj jer je "realno" okruzenje..i trebalo bi malo prednju felgu rotirati u lijevo..

Vidis kako znas bit` fin :D
Na trecoj slici mi se sama sjenka promijenila kad sam smanjivao i pocrvenila?! sto sam primjetio tek poslije i da bi trebala bit` tamnija... a nebi je popravlj`o u skorije vrijeme nema sanse :) a felge su u pixel stavljene po originalu, cak nisu ni povecavane cini mi se.
 
Top