Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Alfa Romeo 33C Concept (str.14)

Član
stvarno su ti dobri radovi, kvaliet i zavrsna obrada su na zavidnom nivou, a isto tako i ideje koje implementiras, ali kao sto je neko vec spomenuo, fino bi bilo da se bas otvoris maksimalno i pustis mastu da se razbaca na sve strane i predjes iz stvarnog u nestvarno, nema veze ako ce auto izgledat malo "pretjerano", s obzirom da je ovo virtual tuning, nemas ogranicenja "stvarnog svijeta" tako da mozes napravit bas neke ekstremne kreacije. ;)
 
Član
RE: Ferrari CaliVornia XX (str.11)

Knezho je napisao(la):
ferrari_california-hele-2010_r4jpg.jpg

calixx-1.jpg

(Nestala bila slika sa Imageshacka)
 
Član
Skin`o hrđu sa PS-a :D
... i ako može admin da mi promijeni naziv teme u Knezho PS Garage :icon_smile:

Dakle GolP 7 za neki turnir na drugom forumu.
Baza:
golffronthge_zps9ab629bc.jpg

Ćunning:
golfwhite_zpsdabb59e2.jpg
 
mala slika,a ono sto vidim iz daljine jeste da je prednja sajba nerealna,fali svjetlosti na njoj,zatamnit ne znaci da nesto bude bukvalno crno ;)
isto tako gume,obrati paznju gdje ti pada svjetlost,tu mora guma biti svijetlija..

dobra ideja ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
mala slika,a ono sto vidim iz daljine jeste da je prednja sajba nerealna,fali svjetlosti na njoj,zatamnit ne znaci da nesto bude bukvalno crno ;)
isto tako gume,obrati paznju gdje ti pada svjetlost,tu mora guma biti svijetlija..

dobra ideja ;)

2300x1533 je rad, samo sto je nesto Photobucket puk`o, pa sam preko Tinypic-a.
Nije ovo ni izbliza gotovo, ima tu jos pun k......ofer :D sitnih detalja, farovi (nesto cu pokusati da nacrtam a ne copy/paste) a i tockici idu sasvim drugi, nesto mi se ne svidjaju ovi. ;)

PS: Dobro je, jos niko ne psuje zbog AMG branika na VW-u :icon_biggrin:
 
Član
Knezho je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
mala slika,a ono sto vidim iz daljine jeste da je prednja sajba nerealna,fali svjetlosti na njoj,zatamnit ne znaci da nesto bude bukvalno crno ;)
isto tako gume,obrati paznju gdje ti pada svjetlost,tu mora guma biti svijetlija..

dobra ideja ;)

2300x1533 je rad, samo sto je nesto Photobucket puk`o, pa sam preko Tinypic-a.
Nije ovo ni izbliza gotovo, ima tu jos pun k......ofer :D sitnih detalja, farovi (nesto cu pokusati da nacrtam a ne copy/paste) a i tockici idu sasvim drugi, nesto mi se ne svidjaju ovi. ;)

PS: Dobro je, jos niko ne psuje zbog AMG branika na VW-u :icon_biggrin:

to i jest najbolji dio na njemu :D
a inace najbolje radove imas ;);)
 
Član
drogba je napisao(la):
to i jest najbolji dio na njemu :D
a inace najbolje radove imas ;);)

Haha slazem se, najkvalitetniji, elegantniji, i najbrzi dio (prvi prodje kroz cilj) :D
Hvala ;)


Porschefan je napisao(la):
Briši one felge sa Ferrarija Dino... :icon_mad: :D

Stvarno odlični radovi, majstor si i gotovo :icon_smile:;)

Bi ja, da imaju bolje retro :)
Tenk ju tu ;)
 
Top