Alfa 147 FL 1.9 jtdm 16v

Alfa 147 FL 1.9 jtdm 16v

Član
Nisam ni vidio ovu temu . Pravo dobro lego izduv . Jos je samo dole i projektore i to je to . Ostale sitnice su manje vise bitne :D
 
Super Moderator
Hvala taki. Ma ima tu jos posla, dobro bi je bilo ofarbati al nemam trenutno para a i svaki dan novo ostecenje od parkinga jbg :D

Danas stavio 2 nove gume nazad, barum bravuris 3, 205/50 17. Nije standardna dimenzija za 147 nego je 215/45 standardna, al posto sam imo 2 nove barum bravuris 2 stavio sam ovu dimenziju a i za nase ceste bolja je 205, samo sto je skuplja al eto. 205/45 je vec prenisko za ovo auto i ne izgleda fino. Kad ove potrosim onda idu 215/45
 
Kako sam ga skontao odero si ga al on se valjda vracao sa mora sa zenom i pun gepek stvari , pa je rekao bit ce popravni nekad :D
 
Super Moderator
Kako sam ga skontao odero si ga al on se valjda vracao sa mora sa zenom i pun gepek stvari , pa je rekao bit ce popravni nekad :D

ja ja, i klize mu lamela, celave gume :p salim se hahahahaha, nego mu reci nek on nju pusta sa 5000 obrtaja, nece se nista pokvarit
taman do popravnog da i ja sredim neka crijeva i sto mi prepunjava turbo :p hahahahah
 
Ma oderat ces ti njeg al et da se posteno probate , lamelu sam mu zamjenio i stavio nove gume tako da se na to ne moze vaditi , a ona se salta na 6500 odprilike :D
 
Super Moderator
Ma oderat ces ti njeg al et da se posteno probate , lamelu sam mu zamjenio i stavio nove gume tako da se na to ne moze vaditi , a ona se salta na 6500 odprilike :D

ne mora znacit, kolko je teska ona? fino ona ide onako kad je proso pored mene i ja gas za njim drzi se fino. i samnom je kolega isto bio i inace se ne ganjam kad je neko u autu jer ide losije puno hahaha. isla ne isla izgleda brutalno to je bitno. a za saltanje znam, nego na startu nek je pusti sa 5000 da to malo bolje krene, sta je stedi :D
i sa nama stao neki golf 4 tdi 100KS i ono nesto gas. kad smo prikocili, prodje lagano astra, prodje golf poslije 5 sekundi haha :D
 
Teska je 1250kila , a sto se tice starta to sam mu zaprijetio da nema slajdranja da unistava nove gume hehehe , tako da neces od njeg vidjeti skripu neku veliku u tome je fora :D
 
Super Moderator
Teska je 1250kila , a sto se tice starta to sam mu zaprijetio da nema slajdranja da unistava nove gume hehehe , tako da neces od njeg vidjeti skripu neku veliku u tome je fora :D

nema veze onda pusticu ga da krene prvi malo ranije, al mora i clio sport sa nama stat da se svi probamo :D tebe ne zovemo nisi vise u raji, ti se sad ganjas sa R-ovima i cuprama, S-ovima i tako haha, al valjalo bi jedan krug da me provozas nisam se odavno u nekom subaruu vozo :)
alfa je oko 100kg teza od nje, al i kod njeg su 18'' tockovi, opet to malo uzima ''snage''
 
Heheh oderat ce vas obojicu clio sport :D Bar njeg hoce , to jest on je u spojlerima i 18" sve to igra ulogu. A dog cemo se za Subija :d
 
Super Moderator
Heheh oderat ce vas obojicu clio sport :D Bar njeg hoce , to jest on je u spojlerima i 18" sve to igra ulogu. A dog cemo se za Subija :d

hoce hoce, clio je bijesan bas, pogotovo iz mjesta kad ima dobre gume.. tj start mu je sve. kad je kod mene sve uredu ako dobro krenem drzim se sa sportom sve jedan do drugog, a cim sport ima dobre gume, odma na startu mi ode duzinu-duzinu i po i ne mozes ga onda stic ide tako do mjeseca :D
moze moze, kad bude vremena dogovorimo se :)
 
Top