AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.! (ODGOĐENO)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

to je sto je , ko se zali na stazu , na organizaciju pa jednostavno ne ucestvuje i ne dolazi, i to je to...

a nama kojima je to OK imat cemo 2 dana praznika za nasu dusu , da se druzimo , trkamo, poziramo, brpamo itd...
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

JOOOOOJ SAMO PUNNNN , kakve su ovo ovde pizdarije radi Petaka :lol: nemojte biti bjede slazete ga dole po pisti vozite pun i jos se bosnjo zali sto placa ulaz , ma i cenera je malo koje je to dozivljaj raja rostilj zaj*ancija cuga pljuga itd itd :123::123::123::123::123: Vidimo se dole :cool:
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Samo da se zna ja moram pospricati intercooler frejonom a to se mora obaviti pred sami start utrke tako da ce moj ''mehanicar '' morati uci do semafora da mi zaledi cooler . BTW nije F1 tako da se to moze dozvoliti bez tih striktnih pravila,ipak je ovo Bosna i 402 je hobi,niko nema zarade niti iko od ovoga zivi :)
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

RedLine je napisao(la):
Samo da se zna ja moram pospricati intercooler frejonom a to se mora obaviti pred sami start utrke tako da ce moj ''mehanicar '' morati uci do semafora da mi zaledi cooler . BTW nije F1 tako da se to moze dozvoliti bez tih striktnih pravila,ipak je ovo Bosna i 402 je hobi,niko nema zarade niti iko od ovoga zivi :)

Pa za prskanje intercoolera nije problem. Poprska i izađe. To je OK.
Samo da ne bude zabune, ovo ovdje gdje se vozi utrka je Hercegovina.
Da ne bude zabune:lol:
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

guru je napisao(la):
Kritiku za stanje asfaltne podloge prihvatamo, ali to je zasada objektivna okolnost. Asfalt je od prije rata i ima i oštećenja koja mi saniramo. Ali kvalitet asfalta je već takav da skoro i nem gripa.
Zbog toga smo mi već i poduzeli neke korake kako bi smo pronašli način kako doći do novog asfalta.
Situacija je financijska ovakva: 1m2 asfalta=60,00 KM (minimalno). Staza 400 metara dužine širine 11 metara i to dođe do kvadratute od 4.400 m2, a što bi ukupno za postavljanje podloge iznosilo minimalno (bez nekih drugih radova) 264.000,00 KM.
Mi smo u klubu odlučili potruditi se za narednu godinu da nađemo na neki način sredstva i navučemo barem dio asfalta na startu. Pa će onda i vozači biti zadovoljniji:123:

Pa barem prvih 100m staze da se asfaltira bi bilo prilicno solidno i definitivno bi dosta pomoglo da se izbjegne onaj krizni dio gdje ljudi najvise slajdraju ;)
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Ljudi, manje konja pod haubom pa neće biti dima na startu! :icon_smile:

Šalu na stranu, svaka čast i čestitke svima koji omogućuju, organiziraju i sudjeluju u ovim utrkama ;)
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Pa za prskanje intercoolera nije problem. Poprska i izađe. To je OK.
Samo da ne bude zabune, ovo ovdje gdje se vozi utrka je Hercegovina.
Da ne bude zabune:lol:
[/quote]
Heheheh ma to sam mislio u BiH et hehe,dakle to nece biti problem da poprska i izadje taman super, over and out see yaa dole :) :D
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Jos jednom se "nudim" organizatorima da mi posalju plakat u 800x600 na info@smchiptuning.com ako hoce da postavim to na SM sajt...
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

SM chip tuning je napisao(la):
Jos jednom se "nudim" organizatorima da mi posalju plakat u 800x600 na info@smchiptuning.com ako hoce da postavim to na SM sajt...

Srđane imaš plakat na www. akhercegovina.com pa ga možeš i skinuti. Ako ne, onda umori malo Dadu da ti pošalje na mail. Usput bi mogao i prijaviti SM Chip tuning team na online prijavama.
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

ali guru ono je mali plakat,meni treba veca dimenzija,ono mi je premaleno...

daj okaci negdje vecu dimenziju da stavim to jer je moj sajt veoma posjecen(oko 1000 razlicitih IP adresa svaki dan) i sigurno da ce biti koristi da taj plakat bude na SM sajtu sad pred trku.
 
Početnik
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

pratite dobro vremenske prognoze
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

Imam jedno pitanje,možda je smiješno ali mi jedna stvar nije jasna.

Dali moja prijava i 50km vrijedi za oba dana,ili moram odabrati dan kada ću voziti?
 
Član
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

ZELA GTI je napisao(la):
Imam jedno pitanje,možda je smiješno ali mi jedna stvar nije jasna.

Dali moja prijava i 50km vrijedi za oba dana,ili moram odabrati dan kada ću voziti?

Dan je 50 KM, svaki dan se posebno boduje kao zasebna trka.
 
RE: AK HERCEGOVINA - SEZONA 2010. PRVA UTRKA 15.-16.5.2010.!

ZELA GTI je napisao(la):
Imam jedno pitanje,možda je smiješno ali mi jedna stvar nije jasna.

Dali moja prijava i 50km vrijedi za oba dana,ili moram odabrati dan kada ću voziti?
ti ako imas 100km nemoras odabirat dan jednostavno vozis oba jer su to dvije odvojene trke zavrsis u subotu i u nedelju sve jovo nanovo popravljas greske od subote:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top