Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

HEHHE fin golfic joj i kod mee je diesel samo od 2ce mrzim mu zvuk majke mi ide ona li nije to benzin.samo napred isretno
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

vozi dizla i stedi za benzinca (sto prije ubaci original motor)
neide oznaka GTI i DIESEL:icon_biggrin:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

DAVOR: ma ko slusa zvuk imam ga na auspuhu stavio od vr6 zadnji lonac ima dobar zvuk svidja mi se a sto se tice ubacuvanja motora ide mu prvo farbanje pa onda motor nesto su mi drazi diesel a brz kao 1,6 td motor pa cu vidit koji cu stavit sad prvo farbanje golfa
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

stavile se felge i malo se opralo jos i moram opruge stavit to cu drugi dan:icon_eek:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Jucer i danas se malo radilo promjenut nosac motora desni dihtunzi oko motora i spusten I NA KRAJU PRANJE PA ZALIVANJE PIVOM :):) :icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

ma moj golfic me je samo 1om izdao i to jadnik nije mogao filter goriva bio !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uh
a da te pitam kakve si opruge stavljao,amortizere sta bas me int i koliko te izaslo
pozz
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Davor_ je napisao(la):
ma moj golfic me je samo 1om izdao i to jadnik nije mogao filter goriva bio !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uh
a da te pitam kakve si opruge stavljao,amortizere sta bas me int i koliko te izaslo
pozz

a opruge sam rezao nisam mogao svoje nac samo jednu nasao pa sam ga onda odrizao koga hebe nek lezi malo
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

admir jahic je napisao(la):
sanchez je napisao(la):
Zar se još uvijek ljudi "lože" na dizel:icon_confused:
Katastrofa

imas nesto protiv sta ti vozas

Admire....;)
Šala mala,svatko ima pravo na svoj izbor i tvoja odluka da ubaciš dizela je samo tvoja i netreba da te briga šta drugi misle...tako ni ja:cool:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

sanchez je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
sanchez je napisao(la):
Zar se još uvijek ljudi "lože" na dizel:icon_confused:
Katastrofa

imas nesto protiv sta ti vozas

Admire....;)
Šala mala,svatko ima pravo na svoj izbor i tvoja odluka da ubaciš dizela je samo tvoja i netreba da te briga šta drugi misle...tako ni ja:cool:

buraz da ti nesto kazem ja sam kupio ovakvog golfa i uradio sam mu motor ama bas sve sam mu promjenuo novo na motoru a kad se bude imalo para ubacit ce se akb turbo dizel intercoler i ja sam zadovoljan sa golfom svojim pozzzzz i volio bih te upoznat sanchez
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

dobar golf,a TDI motor lezi vjeruj,imaces priliku ubrzo vidjet snimku moga TDI kako nosa ove 15",a prednje opruge mozes od siroka ubacit,pozz
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
dobar golf,a TDI motor lezi vjeruj,imaces priliku ubrzo vidjet snimku moga TDI kako nosa ove 15",a prednje opruge mozes od siroka ubacit,pozz

znam frendu a bas sam gledao 1.6 td motor i intercoler pa cu vidit ubrzo mozda se i stavi.evo jedna slika bez veze od neki dan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top