ABF trokira

ABF trokira

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moze li ko pomoc,sve je pregledano i dalje su iste stvari da ne pisem ponovo.Ali svijecica je crna nema ono dorbo sagorijevanje ,kao da ima visak goriva i sad auto dok je na mali gas ono ne moze da radi fino i trza a na veliki gas mu treba vise goriva pa radi ok.Jeli to moguce, do cega to moze bit ?
 
Član
provjeri zazore na svecicama,moraju biti o,8mm,provjeri i senzor paljenja na radilici,mozda te on zeza.

pogledaj i zice od elektronike u razvodniku,da koja slucajno nije ostecena pa probija.
 
Član
code: KR je napisao(la):
provjeri zazore na svecicama,moraju biti o,8mm,provjeri i senzor paljenja na radilici,mozda te on zeza.

pogledaj i zice od elektronike u razvodniku,da koja slucajno nije ostecena pa probija.

sve je to izmjenjato baka,3 razvodnika probata
 
Vidim da si sve izmjenjao...jesi probao staviti od nekoga novi kompjutor?Mozda ga to je... u smjesi goriva?
Pitaj nekoga comp. probaj...
 
Član
Edo, za batina si.. mrsko ti otvorit ecu.. kakvi 15 min, imas 5 min posla!
4 torex sarafa da izvrnes i izvuces plocu

Rece da si mjenjao ecu, kakavi si stavio.. na prvi koji si naletio ili??
 
Član
Stvarno jesi za batina,jebote imas problem mjesecima i mrsko ti pogledati unutar ECU-a,nema veze sto si mjenjao,moze biti da i taj nevalja,jer je stvarno puno tih ABF procesora zeznuto,onda takodje moze biti,da nesto na tvojoj instalaciji gori taj ECU,otvori i pogledaj!
 
Član
Ne vozim ga puno zato kad sjednem iznerviram se,a sad ovih danan sam morao non stop da ga vozim pa sam poludio :).Moram otic kod nekoga mi vidi jel se oko toga ne razumijem bas aj da je mehanicki kvar ok pogledao bih al cu otici kod majstora nedje da vidimo to :)hvala vam , javljam se sa informacijam ,daj boze dobrim :)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Stvarno jesi za batina,jebote imas problem mjesecima i mrsko ti pogledati unutar ECU-a,nema veze sto si mjenjao,moze biti da i taj nevalja,jer je stvarno puno tih ABF procesora zeznuto,onda takodje moze biti,da nesto na tvojoj instalaciji gori taj ECU,otvori i pogledaj!

Otvoren, i vise nije upaljen :) ,puko je neki mali eprom ne znam tacno od cega je, sad se trazi kompjuter :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top