A8

A8

Član
allroad je napisao(la):
Samo odrzavanje, i predje milion km ;)
Jesu li ga morali pola ratstavii da ovo urade :)

Nisam morao ali ovako je bilo komotnije za raditi...Može se remen zamijeniti i bez skidanja branika,veznog lima i hladnjaka ali tu metodu ostavljam za mušterije - brže se završi a tarifa je ista :lol:
Evo i slika full scale demolition-a...:D

34opjzp.jpg
 
Član
dobre su ove felge, al mislim da nisu za ovaj auto, opet ti najbolje znas pa cu postovati tvoj izbor;)
 
Član
Razumijem te u potpunosti i znam zašto 18, no što se izgleda tiče :(

No kad si driver izgled pada na mjesto br. 2.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Razumijem te u potpunosti i znam zašto 18, no što se izgleda tiče :(

No kad si driver izgled pada na mjesto br. 2.

Svjestan sam da nisu niti blizu originalnih dvadeset inčnih što se tiče izgleda ali za zimske uvjete na BiH makadamima i više su nego optimalne.Da ne govorim o udobnosti vožnje koja se drastično poboljšala...Uglavnom,vjerujem da će poslužiti svrsi tamo negdje do petog mjeseca kad se vraćaju dvadesetke nazad sa novim gumama...
 
Član
baggee76 je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Razumijem te u potpunosti i znam zašto 18, no što se izgleda tiče :(

No kad si driver izgled pada na mjesto br. 2.

Svjestan sam da nisu niti blizu originalnih dvadeset inčnih što se tiče izgleda ali za zimske uvjete na BiH makadamima i više su nego optimalne.Da ne govorim o udobnosti vožnje koja se drastično poboljšala...Uglavnom,vjerujem da će poslužiti svrsi tamo negdje do petog mjeseca kad se vraćaju dvadesetke nazad sa novim gumama...



ovo sam htio da cujem;)
 
Član
Upravo tako, sve u svemu i sam znaš da posjeduješ vozilo koje ima unutra odlike luxuznog stana. Nek je sretno i veselimo se toplijim danima i 20* ;)
 
Član
Audi je prelijep stvarnooo ... Sto se tice feluga , za zime su i vise nego odlicne , u Sani imaju 2-3 ovakva audija ,al ima jedna starija verzija tamo kraj 99 god , spustena bas i 18-ke feluge s falcom pffff covjece pravo SEX heehh..

----------------


Mah samo da ova zima se izgura , mogu misliti jos on crn ,poslije svake zime ostanu oni tragovi kamencica sto posipaju sto je kod nas na USK kantonu postala svakodnevnica bilo snijega il ne :lol::lol:
 
Član
Audi je stvarno stroj ako bog da moj stize za koji mjesec i to s8.obozavat to auto al malo su njemu te 18 al ipak za nase puteve i za zimsko doba su super.sve najbolje i da ga sredis da izgleda ko avion
 
Član
Kazu mnogi mnogo bi bolje bilo sa vecim felnama ali i ovako je odlican.
Vozio te osmice ali taj motor je zvjer u njoj vozio sam i S8 mada ta motorizacija je mjera
 
Top