A8

A8

Super Moderator
Ma 19'', ja ne bi isao preko, a zimi cak i 17''
Ja sam na osmici imao 17'' i nikad nisam imao ni vozio udobnije auto.. Nabavio bi neke 18'' za ljeta da je duze ostao kod mene. Bio mi otisao senzor na zadnjem nekom tocku za regulaciju visine nesto u tom fazonu i u zbog toga mi svjetla bila spustena jer nije mogao automatski stimati visinu snopa zbog toga.. Al prodao se brzo nazalost i nije neki veliki potrosac na otvorenoj cesti, za cega je zapravo i napravljen
 
Član
Nije više na prodaju,skinuo sam ga s pik-a...Sljedeći korak - nabavka prednjeg branika i maske od redizajniranog modela (2005+)...
 
Super Moderator
Onda bolje nadji na otpadu udarenog nazad pa komplet prednji kraj prebaci jer onaj kit kao konverzija, nije tako lijep kao originalni jer se ne uklopi hauba tj uklopi se al nije to taj oblik
 
Član
Bas kosto kaze allroad moras nabavit blatobrane i haubu i branik i maski da ko izgleda pravo bas.il jos bolje kad bi mogao od s8 nac uklopilo bi ti se u zadnji branik pravo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
kako si zadovoljan sa felgama et imas ih vec neko vrijeme ... i ja trazim neke za leona pa razmatram i te replike ...
ppozz
 
Član
Nova vozilica...Na prodaju...

2wnxpuw.jpg

28rpkpz.jpg
 
Top