A8

A8

Član
Evo par sličica vozilice...Lično na njemu ništa nisam radio oko izgleda,ovakvog sam ga kupio.No,zato sam uradio masu stvari "ispod lima"...Trenutno je na prodaju ali sve mi se čini da ću se predomisliti i zadržati ga.Ako se to desi prva stvar biće kupovina 18" felgi i guma...

2e2mfli.jpg

jrusmc.jpg

1gke2q.jpg

wafrlz.jpg
 
Član
Cosa Nostra je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
odlican je, samo malo je njemu 18 brat bratu:icon_biggrin:

Mozda i nije za nase puteve ako cemo realno gledat

Upravo tako...Nisam razmišljao o osamnaeskama sve do prije neki dan kad sam u nekoj wukoyebini između Doboja i Prnjavora na "sitnu rupicu" rasjekao obadvije desne gume...Samo jedna rezervna,nedelja navečer,nigdje nikog,skoro prazna baterija u telefonu...Katastrofa.
 
Član
baggee76 je napisao(la):
Cosa Nostra je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
odlican je, samo malo je njemu 18 brat bratu:icon_biggrin:

Mozda i nije za nase puteve ako cemo realno gledat

Upravo tako...Nisam razmišljao o osamnaeskama sve do prije neki dan kad sam u nekoj wukoyebini između Doboja i Prnjavora na "sitnu rupicu" rasjekao obadvije desne gume...Samo jedna rezervna,nedelja navečer,nigdje nikog,skoro prazna baterija u telefonu...Katastrofa.

sjeb totalni, ubaci nam slika unutrasnjosti;)
 
Član
brod na tockovima :)
ne kontam kako si rasjekao dvije gume na rupu :icon_rolleyes:
cak i pri udaru to jebe felgu obicno, a ne gumu..ja sam polomio felgu na ivicnjak , gumi nista nije bilo...pun je forum ljudi koji voze na niskom profilu i velikim felgama, licno nebi to nista dirao, takva situacija se tesko moze ponovit':cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
brod na tockovima :)
ne kontam kako si rasjekao dvije gume na rupu :icon_rolleyes:
cak i pri udaru to je*e felgu obicno, a ne gumu..ja sam polomio felgu na ivicnjak , gumi nista nije bilo...pun je forum ljudi koji voze na niskom profilu i velikim felgama, licno nebi to nista dirao, takva situacija se tesko moze ponovit':cool:

Za čudo božije felge su ostale čitave i to još i neoštećene...Jako sporo sam vozio,vjerovatno je to razlog a na cesti je bila teška magla zato nisam ni primjetio rupu...
 
BHT Ovisnik
ovo mi je najdrazi audi,brod,ako ikada kupovao bolju krstaricu ovo bi bio moj izbor,cak mi je mnogo ljepsi od nove a8,stvarno lađa:cool:
usput kolike su ovo felge na njemu,po meni mu odlicno leže:icon_smile:
 
Top