a sta vi mislite na ovo upoznavanje??

a sta vi mislite na ovo upoznavanje??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
black_devil je napisao(la):
oggy kako ti care,jesi li se smirio nakon onog..nije ti auto krsh..slika ti je prava..priroda majka..

Ma dobro je, bar vise ne zelim da se ubijem :) A ne izlazim vise u kakanj, bolje da je ne sretnem,lakse ovako... A auto vise ne lici na ono sta je bio, sad je stokacha, sve sam poskidao,nije mi vise do toga, do ljeta cu kupiti sebi sta za SR-a i lagano...auta se mi jedina prava ljubav ;)
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
evo ja bi bilosto volio vidjeti kako izgleda:icon_smile:..al kako kad nema slike :icon_sad:
ma, jok... ja sam ti grob... neces moci da spavas nocu... bolje da ne stavljam... hhahahaaha

bulex je napisao(la):
sad ono kopaju po folderima... gdje mi je ona... s mora.... hehehehe
jest, jest... morat cu sutra na specijalni foto-session, pa jos da me se retusira, da se skine visak, da se zategne sta treba i tako... hihihihihiih
 
Član
ja sam et postavio sliku.. a sutra cu se malo *eba*ki uslikat i postaviti :lol::lol::lol: ova je slika bila iznenada nisam se nadao :lol::lol:
 
Član
ni ja se ne stidim sto me neki zovu "mali" ovdje sta cu sto neam auto jos ipak cu staviti sliku eto.....
 
Član
eno i ja sam stavio,jedva naso sliku,s mature stavio:)
sve nesto po dvdovima,a da se razumijemo,proslo je 12,ne bi sad trazio,nema sanse:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top