a sta vi mislite na ovo upoznavanje??

a sta vi mislite na ovo upoznavanje??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da upoznamo vlasnike svi auta na forumu...jer tu su slike samo auta,a nas nigdje pa da vidimo i da otvorimo gdje da budu nase slike same..
il da se slikamo sa nasim ljubimcem i postavljamo sliku jednu...
mozda je ovo glupo al...bitno je da se zna bar ko vozi auto koje prestavlja..pa ako se gdje sretnemo,da se mozda i prepoznamo..:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
sta mislite?:icon_rolleyes:
 
Putovanja.ba
Administrator
Ono tipa slike forumasa? :)

otvori temu u fotografije i pocni, neko ce te pratit, siguran sam vecina
 
Član
ej fakat... kad bih svi prestavljali i sebe i ljubmice... bilo bi manje svadje... :D jer ono ne bih ovi "mali" sto sjede non stop pred racunarom srali..... mozda ne bi sve zivo pretvarali u svadje.... i zustre rasprave.... ja podrzavam ovaj prijedlog......
 
Početnik
zasto da ne... jeste da je forum vezan za automobile i oni su u prvom planu, ali vjerovatno raji ne bi smetalo da stavi i svoje slike... ipak, nismo srasli s automobilom... jedino ako se neko ne stidi sebe... a valjda takvih nema...
 
Član
bilosto je napisao(la):
zasto da ne... jeste da je forum vezan za automobile i oni su u prvom planu, ali vjerovatno raji ne bi smetalo da stavi i svoje slike... ipak, nismo srasli s automobilom... jedino ako se neko ne stidi sebe... a valjda takvih nema...
jezik pregrizla da bog da.... :D
 
Legend
Mi Vec imamo nesto slicno... ideja je bila ako se sretnemo negdje da se prepoznamo... jer vjerovatno se 60% raje vidja a neznaju ko je ko...

Treba samo otvoriti temu "slike forumasa" i to je to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top