a sta vi mislite na ovo upoznavanje??

a sta vi mislite na ovo upoznavanje??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_JokeR_ je napisao(la):
ni ja se ne stidim sto me neki zovu "mali" ovdje sta cu sto neam auto jos ipak cu staviti sliku eto.....

pola clanova voza auto od roditelja
tak da nisi puno razlicit od njih,ni oni nemaju svoje auto
ja prvi
a ovdje nismo radi toga sto imamo il nemamo auto,nego zbog toga sto volimo auta;)
 
Član
edoze je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
ni ja se ne stidim sto me neki zovu "mali" ovdje sta cu sto neam auto jos ipak cu staviti sliku eto.....

pola clanova voza auto od roditelja
tak da nisi puno razlicit od njih,ni oni nemaju svoje auto
ja prvi
a ovdje nismo radi toga sto imamo il nemamo auto,nego zbog toga sto volimo auta;)

imas + od mene na ovaj komentar ;)
 
Početnik
edoze je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
ni ja se ne stidim sto me neki zovu "mali" ovdje sta cu sto neam auto jos ipak cu staviti sliku eto.....

pola clanova voza auto od roditelja
tak da nisi puno razlicit od njih,ni oni nemaju svoje auto
ja prvi
a ovdje nismo radi toga sto imamo il nemamo auto,nego zbog toga sto volimo auta;)

;) ljubitelji cetverotockasa ;) dovoljno je da auto volis vise nego djevojku i odma si nas cojk :cool:
 
Član
Znam dosta raje,a dosta raje me nezna,kad bude imao sliku neku svoju stavicu je,a sto se tice Igy-a i njegovog ulazenja u Ibizu,eh to je posebna prica,treba snimati ulazak njegov u Ibiz-u ja kad sam vidio prvi put jedva dosao sebi od smjeha

Pozz
 
Član
Chuza je napisao(la):
Znam dosta raje,a dosta raje me nezna,kad bude imao sliku neku svoju stavicu je,a sto se tice Igy-a i njegovog ulazenja u Ibizu,eh to je posebna prica,treba snimati ulazak njegov u Ibiz-u ja kad sam vidio prvi put jedva dosao sebi od smjeha

Pozz

Eh znam kako je Igy-u. Tak sam ti i ja skoro 2m pa dok udem i izadem iz auta prode godina, a dok se jos namjestim u autu oooooooojjjjjj:lol:
 
Član
bilosto je napisao(la):
jest, jest... morat cu sutra na specijalni foto-session, pa jos da me se retusira, da se skine visak, da se zategne sta treba i tako... hihihihihiih

eh tebe bilosto sto izmisljas.... a slike ni za lijeka :lol:
 
mrsko mi citati sve cetiri strane,ali vec je meni ovo padalo na pamet,al mi bilo ofirno da predlozim,enivej,evo aploudam slike ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top