9 godina BHT foruma

9 godina BHT foruma

meni su u ovo novo vrijeme najgori clanovi koji ismijavaju forum, pisu kako nista ne valja a opet vise i prvi problem kad im se pojavi dodju ovdje pa traze pomoc
 
Ipak je to impresivan rezultat. Čestitam svima koji su "izdržali" tako dugo. :)
Slažem se da kvalitet foruma podižu pravi projekti na kojima ljudi rade ali forum je puno više od toga, meni osobno je najbitnija zdrava komunikacija, pa i u onim temama gdje se mišljenja ne slažu pa čak dođe i do svađe. Mlađe članove ne bi trebalo osuđivati ako koji put istrče sa smiješnim izjavama jer kad pogledam malo kakav je "entuzijazam" i zanimanje za automobile među mlađim generacijama tačno me strah da sve to pomalo izumire, mislim da financije nisu (glavni) problem.
Predlažem jedno okupljanje ovog proljeća, a može i prije. :)
 
Legend
Nije ti to losa ideja. Bhtuning meet, nekada je bilo na braca mujic pumpi pa onda dalje se vozalo po sarajevu, a dolazila raja iz svih gradova
 
ja sam tu svaki dan,Zena prigovara sta stalno visim,al ucim i citam,ponesto i pisem,ima jos ljudi sto im je hobi rad na svom autu ma kakvo god bilo :)
 
Član
Eee Boze, kada se sjetim sedmica prije nekog rejsa pa forum poludi od postova dogovaranja, planiranja itd
A sada da helikopter neko predstavi imao bi dva posta.
 
Član
Uh i ja sam odavno ovdje mislim negdje odma od pocetka foruma ,sta sam raje upoznao i mene upoznali preko ovog foruma pih nemoze se ni nabrojat i sjetit svakoga,kad se sjetim one spam ekipe ah pa se tu za 1h napise ko sad za 7 dana :D al sta je tu je sad samo ulazim jer mi je stvar navike i ovako ak sta korisno i fino uradim na autu objavim i to je to
 
Član
Uh i ja sam odavno ovdje mislim negdje odma od pocetka foruma ,sta sam raje upoznao i mene upoznali preko ovog foruma pih nemoze se ni nabrojat i sjetit svakoga,kad se sjetim one spam ekipe ah pa se tu za 1h napise ko sad za 7 dana :D al sta je tu je sad samo ulazim jer mi je stvar navike i ovako ak sta korisno i fino uradim na autu objavim i to je to
gdje si chuza kuco stara sada ti auto snimaju pa te nema :DDDD
 
Član
gdje si chuza kuco stara sada ti auto snimaju pa te nema :DDDD
Evo jos jednog clana stare spam ekipe :D :D tu sam hahahah jos se brojim medju zivim nema ni tebe u kako si sprasio u zemlju daleku ameriku :D mislim da ono bi gradiska tuning show zadnji put kad smo se vidjeli ? i to je bas bilo poodavno zar ne :)
 
Član
Evo jos jednog clana stare spam ekipe :D :D tu sam hahahah jos se brojim medju zivim nema ni tebe u kako si sprasio u zemlju daleku ameriku :D mislim da ono bi gradiska tuning show zadnji put kad smo se vidjeli ? i to je bas bilo poodavno zar ne :)
o da gradiska je zadnji put bila mislim da si tada bio na cevap na duznosti :D
eee dobra vremena :))
Bas jutros ustao perem zube i gledam tvoj/dragonov video
 
Top