9 godina BHT foruma

9 godina BHT foruma

Član
Redovno pratim forum od 2010. Imao sam stariji profil "Carbon" bez tačke koji je napravljen 2011, i onda je taj profil neslavno banovan, to nikad neću halaliti ;)
 
Administrator
Znaci meni ne halalis to :) Dobro sad si se malo opametio. Ali ti i zlajaaa ste se najeli banana dobro. Ima jos članova koji su se najeli. Vrlo malo je ostalo starih forumasa :)
 
Administrator
Bolja bi ti ova bila :D :D
3238978826_2aa8c3c831.jpg
 
Član
Nisam htio te da javno prozivam, ali eto sam si se javio.
Nedavno su se nacionalistički prepirali i naravno svi su se izvukli bez posljedica.
A ti meni roknuo ban za glupost. Još si prvo stavio hlađenje od 7 dana, pa si prepravio na trajni ban. Ali dobro... Tebi na obraz ;)
 
Super Moderator
Nisam htio te da javno prozivam, ali eto sam si se javio.
Nedavno su se nacionalistički prepirali i naravno svi su se izvukli bez posljedica.
A ti meni roknuo ban za glupost. Još si prvo stavio hlađenje od 7 dana, pa si prepravio na trajni ban. Ali dobro... Tebi na obraz ;)

nidje veze cuj neces halaliti... i jos na kraju dodavanje tog smajlija sto namiguje mi je najveca glupost ko ono ''šta 'e ;) ''
ja vam fora... i kad je bilo to sto spominjes, svi su dobili sankcije. nista licno, nemoj se naci uvrijedjen
 
Administrator
Sta ti mene ili koga vec imaš prozivati sto si dobio ban? To hoćeš da kažeš da si džaba dobio? Ne znam koliko sad imaš godina, ali zbog gluposti kojih si pisao, smarao ljude po oglasima i slicno, i zbog takvih kao sto si ti, ima ljudi koji su sigurno napustili forum!
 
Evo ja sam novija generacija na forum sam dosao mozda okon2010-11 a napravio nalog 2012 dok sam trazio da vidim je l dedin punto sporting. Tad je bilo dosta dobrih projekata i auta vecinu sam pozaboravljao zatim jedno vreme nisam ulazio nikako bio par meseci dok nisam kupio sebi auto. Novije generacije su sve manje zainteresovane za tuning znam u mojoj skoli tehničkoj nema par nas da voli auta i da bi se bavili tim dok smo za ostale mi budale sto volimo starija vozila i sto bih u to ulagao. eto danas dosao sa dvojkom u skolu dosao drug zabio ga u blokadu pola skole doslo gleda u auto nije im jasno sta se desava ne znaju da dvojka moze fino da izgleda i da ide i da se cuje. Sve tatini sinovi tatina auta ja dosao sa mojom dvojkom i srce kao Rusija bilo.
 
Član
Evo ja sam novija generacija na forum sam dosao mozda okon2010-11 a napravio nalog 2012 dok sam trazio da vidim je l dedin punto sporting. Tad je bilo dosta dobrih projekata i auta vecinu sam pozaboravljao zatim jedno vreme nisam ulazio nikako bio par meseci dok nisam kupio sebi auto. Novije generacije su sve manje zainteresovane za tuning znam u mojoj skoli tehničkoj nema par nas da voli auta i da bi se bavili tim dok smo za ostale mi budale sto volimo starija vozila i sto bih u to ulagao. eto danas dosao sa dvojkom u skolu dosao drug zabio ga u blokadu pola skole doslo gleda u auto nije im jasno sta se desava ne znaju da dvojka moze fino da izgleda i da ide i da se cuje. Sve tatini sinovi tatina auta ja dosao sa mojom dvojkom i srce kao Rusija bilo.

Najbolje je kad pitaju koje je godiste :D
Takvo je vrijeme sada , nema onog duha kao prije , sve ode u virtualni svijet , selfi melfi :banghead:
 
Top