9 godina BHT foruma

9 godina BHT foruma

Administrator
BHTuning.com je nastao početkom 2007 godine sa ciljem da ujedini ljubitelje automobila i tuninga sa EX-YUpodrucja, sto smo i uspjeli gledajuci gdje se nalazimo danas, jedan od dokaza je i sama statistika foruma ...

- Trenutno preko 45.000 registrovanih članova
- 85 000 otvorenih tema,
- Skoro 1 100 000 postova
- 200 000 posjeta svakog mjeseca i u samom smo vrhu na EX-YU auto sceni

Zalim svu srecu i u narednim godinama u kojima cemo se druziti i hvala svim članovima na povjerenju.
 
BHT Ovisnik
Svo slobodno vrijeme u srenjoj skoli proveo na forumu. Mislim da sam negdje gledao da imam najvise provedenog vremena na forumu. Nekad je prejak bio, odem u skolu,vratim se i 2h pokusavam stici pregledati neke top teme. Sada odem na put, udem nakon 5 dana i procitam za 10min :p Al opet je vjerojatno najjaci auto forum na ovim prostorima, nek je sa srecom :)
 
Legend
Meni je krivo, al vjerovatno to diktira finansijska situacija. Postavi se tema o nekom autu koje se tesko vidi na cesti, i ta tema ima 3 komentara. Postavi se tema , tipa golf 2 osvjetljenje ispod sjedista nekim diodama i ima 1453926492929 poruka. Al kao sto rekoh vjerovatno je to diktirano finansijskom situacijom.
 
Administrator
Sta da kazem uvek bio i ostao najdrazi a i najbolji tuning forum na nasoj regiji sve pohvale svima ....
 
Član
U ovih 9 godina rijetko koji dan je prosao a da nisam usao na forum. Nek' potraje jos ;)
 
Ja sam član 7 godina na ovom forumu i drago mi je da traje i trajat će sve dok ima nas koji volimo Auta.Sretno u daljnjem radu...
 
Član
I sto neko rece bilo je stvarno prije projekata, da imas sta dva sata citat i gledat, al izgleda stizu zena djeca pa se i nema vremena za slikanje i postavljanje na forume
 
Top