4Motion???

4Motion???

Član
ako Bog da,jedva cekam da vidim tu novu vozilicu,mogu mislit kako je tebi,i kako ce ti biti narednih 7 mjeseci:icon_biggrin:
 
jbte dadne se 50 milja i cekati 7 mjeseci, ja bih poludio od cekanja, nek bude sa srecom kad ga preuzmes, sve najbolje;)
 
Početnik
sretno sa autom,da tih 7 m jeseci se skrati na par dana,uglavnom ja mislim da si trebao uzeti i 4motion kada si vec dao toliko para,ali ti znas najbolje tako da jos jedno neka je sa srecom
 
Član
Ne treba tebi biti problem 4motion ili ne, nego sto kupujes 2.0tdi-a kartonjaru... :) dosad nisam nikad cuo nesto lijepo o tom motoru....
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
To su te slagali da ce se onaj s elektronikom popeti gdje i 4Motion, nema sanse. Al tvoj izbor :D
tacno dodjoh s namjerom da ovo napisem hehe
neka je sretno sa vozilom i da ga u zdravlju poderes ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ne treba tebi biti problem 4motion ili ne, nego sto kupujes 2.0tdi-a kartonjaru... :) dosad nisam nikad cuo nesto lijepo o tom motoru....

To su dobri motori. Malo si se zabunio tiborče
 
Član
ma ajd sta ce ti 4motion svakako u normalnoj voznji neces ni osjetit razliku, mislim da ovaj 2.0cr motor nije los za razliku od onog pd u b6...samo nebi ga ja ceko 7mjeseci nema sanse...predomislio bi se x puta dok on stigne :)...nek je sretno u svakom slucaju
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ne treba tebi biti problem 4motion ili ne, nego sto kupujes 2.0tdi-a kartonjaru... :) dosad nisam nikad cuo nesto lijepo o tom motoru....

To su dobri motori. Malo si se zabunio tiborče

Ne bih ti znao niti ga servisiram niti g aimam, samo kazem sta sam cuo od raje...ako su se oni zajebali onda sam i ja ;) Al opet kazem, nitko mi ga dosad niej pohvalio....
 
Član
tiborko to sto govore i pricaju prvenstveno se odnosi na stariji 2.0, onaj pd :icon_smile:
 
Član
Samo zelim da ti cestitam na odabiru vozila i opreme a 4 motion je veliki plus posebno zimi, al ipak je to sve u sustini stvar ukusa. Da se navozas i predjes puno km-ova bez problema. Taj sada dodje passat 7 ???
 
Nova generacija ovog motora (2.0 tdi cr) je sigurno puno pouzdanija od (2.0 pd), sumnjam da bi Volkswagen sebi priušto novu nevolju s tim motorom.
A u slučajevima dva moja poznanika ovako stoje stvari:
jedan ima običnog Passata 2.0 tdi iz 2007. kupio ga je novog i do sada prešao oko 150000km - u tom periodu imao je toliko problema s motorom da bi ga najradje polio benzinom i zapalio.
Drugi ima CC-a 2.0 tdi (u njemu je novi cr), odvrtio je do sada oko 70000km uz mjenjanje ulja i sipanje goriva.
Možda ovo ne znači ništa, a možda i znači.... :icon_question: :icon_smile:

U svakom slučaju, čestitam na izboru dobrog auta ;)
 
Član
Jbt 7 mjeseci,kao da cekas Nissan GT-R.. al nema veze,stvarno se cini novi pasat kao zreo proizvod,nisu puno odstupili od svoje koncepcije dizajna i kvaliteta izrade i plus sto je tu sad comon rail i ne bi tu trebalo da bude problema,srecno sa autom i da sto prije prodje tih 7 mjeseci :)
 
Top