********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Liga je napisao(la):
Bas... bas... po mjeri napravljen auto... steta sto nisi cuner... :lol:

na sve predstavljeno mogu samo napisati ono standardno:

Ma..... Pooooojma ti nemas... :cool: :cool::cool:

Ma to su meni sve drugi sastavili :lol:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
Liga je napisao(la):
Bas... bas... po mjeri napravljen auto... steta sto nisi cuner... :lol:

na sve predstavljeno mogu samo napisati ono standardno:

Ma..... Pooooojma ti nemas... :cool: :cool::cool:

Ma to su meni sve drugi sastavili :lol:
Ma ko ti je sastavio :icon_mad::icon_mad::icon_mad: znaju li oni da si ti oženjen čo'ek :lol::lol:
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
sad puno dijaspore sa jakim masinama, naleti sigurno poneki pacijent tu i tamo:cool:

E pa bas te likove i lovim ! Ima ih na pretek i svi uglavnom odu odavde jako tuzni i razocarani :D
[/quote]

jel se i oni izvlace da im je losa lamela, gume, da su fulali brzinu i sl :icon_twisted::D
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jel se i oni izvlace da im je losa lamela, gume, da su fulali brzinu i sl :icon_twisted::D

Jedan sa novim Mercedosom E klasa je tvrdio kako je zaboravio pritisnuti "sport" i da je ostao na "classic" modu. Kao, da je to pritisno, unistio bi me :lol:
Sve se desilo na autoputu pa mu rekoh da pritisne sport i da mi se onda skloni iz lijeve trake (za vrijeme "potjere" me blokirao cijelo vrijeme u lijevoj traci) al iz nekog razloga to nije ucinio nego je nastavio vozit normalno :lol:

kako je samo "lijep" osjecaj cuti tako nesto :cool:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Sta reci nego predobar kecinas =) Samo postovanje gospodinu koji je ulozio truda i dosta novca da bi imao ovako nesto =) :cool::icon_confused:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

AHahahahha Strasna slika aahhahaha sa ovim treba gonjat aute po cesti...I izletis mu iz auta i daj cenera za corbe xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top