********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Kako je lijepo vidjeti kada neko ima auto koej je 80% slozeno svojim rukama a i zna i savjetuje druge.Esso svaka cast
 
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

golf ti je strašan,svaka čast;)
vidim interesuje te s kojim fabričkim autom si bara-bara ili malo sporiji.
ne znam jesi li vidjao onog plavog g6 R po gradu?i mene interesuje kakav bi bio ishod da sa njim stanes na liniju:icon_question:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Das Auto je napisao(la):
golf ti je strašan,svaka čast;)
vidim interesuje te s kojim fabričkim autom si bara-bara ili malo sporiji.
ne znam jesi li vidjao onog plavog g6 R po gradu?i mene interesuje kakav bi bio ishod da sa njim stanes na liniju:icon_question:
Nisam vidjao ali nebi imao nista protiv neke probe sa njim. Ipak grad i dionice od semafora do semafora nije za toga, jedino na kakvom SR-u ili negdje na autoputu gdje ima vise "staze" pa probat negdje do 200 km/h. Od semafora do semafora ti je sve kako ko krene i nije bas mjerodavno
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Eso druze i ne znam te (nadam se da cu te upoznat kad tad :D)
Zaje*i ti sve te price ...svaka tebi cast kad si sklopio sve ovo sam u sto ja ne sumnjam ni trunke
Pozz
 
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

ovo nama skoro svima moze biti uzor svaka cast drug i samo naprijed ovo je perfekcija kako je netko vec napisao da ima jos par ovakvih bih bi bila mali Wörthersee skup sve najbolje i da te dobro i dugo sluzi ;) ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

odlicno je ovo ;)
ne znam koliko auto vozas po kisi, a sad ce kisni dani, hoce li smetati filteru ? jer ce ipak vuci puno zraka pa da ne povuce i koju kapljicu vode unutra ? :icon_rolleyes:
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

dobre slike, zadovoljan sam :D

sad jedno ozbiljno pitanje, ovdje inace ulazi voda ako se ne varam, nece smetati ovom senzoru, kao ni gljivi, mislim znam da ovo nije "every day car", ne namjeravas ga vozit po kisi ?
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Kultura, k'o i uviijek, nego de mi reci, kakva je razlika u temp. usisanog zraka sada kada si premjestio usis gore, jesi li mjerio tim senzorom i prije premjestanja ili?
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

trizex je napisao(la):
Kultura, k'o i uviijek, nego de mi reci, kakva je razlika u temp. usisanog zraka sada kada si premjestio usis gore, jesi li mjerio tim senzorom i prije premjestanja ili?
Ranije je znalo bit i do 50 stepeni a sad je bukvalno onoliko koliko je i vanjska temp. Ako je vani 25 i na filteru je toliko
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Super, ima li osjetne razlike ili za to treba pricekati neki SR ili slicno maltretiranje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top