402SR V.Gorica ODRŽANO - 23./24.05.09

402SR V.Gorica ODRŽANO - 23./24.05.09

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

Zasto uopste posjecivati takve evente? Papani bili i ostali...seljakluk:icon_mad:
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

kod nas ima dobrih staza i dobre organizacije ali nema brzih auta tj. nema auta koja idu 12 ili 11 ili 10 sec i skim onda da se ovde trkamo ?

Nije nam zanimljivo da sami vozimo bez konkurencije.

Tamo u HR nas nevole otkad smo prosle godine pobijedili na Grobniku oba dana od tada je nasto veliki problem za njih i svim silama pokusavaju da omalovaze i sakriju bimoto kadeta i njegove rezultate,nece ni da ga slikaju ni u novinama da ga prikazu,samo ga pomenu bas kad se mora reci i kad se to nemoze izbjeci.

Nikako im neodgovara to i sad kad je bila trka prosli vikend u ZG kad je Basta oba dana pobjedio niko nije bio sretan i veoma su lose to prihvatili i vozaci i publika.

Ali ovo sad niko nije mogao ni da pretpostavi da ce da se desi...:icon_mad:
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

Pa to stvarno prelazi sve granice PAPANI
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

Ne znam sta da kazem majke mi...totalna diskriminacija ocigledno na etnickoj osnovi...mislio sam da toga nema bar u auto-moto sportu ali ocigledno sam pogrijesio...razumijem ja u potpunosti da ovde nemate konkurencije i da radi toga morate ici u komsiluk ali to sto se desava je van vase moci i ako se nastavi tako(a ocigledno hoce) ne vidim vas tu na dobitku al nikako...konstantno ce biti hrpa terora i ponizavanja...ne treba odustati i otici podvijena repa al sta uradit?? Siguran sam da se tako nesto kod nas nikad nebi desilo a kod njih to nije rijetka pojava nikad bila u svakojakim eventima...sramota im nema granica...
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

mene su uspijeli otjerati i ja nisam sinoc mogao da ostane koliko sam bio ljut,a znam da im je to i bio cilj da nas ponize i otjeraju da vise i nedolazimo.

Basta je ostao i danas voziti bez obzira na sve i hoce da im pokaze malo kako se preslisava :icon_twisted: ali ja nisam mogao da potisnem ljutnju,mnogo sam razocan u organizaora zbog tako niskih grana na koje je pao i nisam imao snage da potisnem ljutnju i morao sam se vratiti odmah sinoc...

Upravo je basta odvezao sad kvalifikacije 11.2 a vrijeme auta 10.9

Sad cemo vidjeti sta ce danas izmisliti:icon_mad:
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

za neupućene a koji su bili tamo koji su to auti bili?
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

SM chip tuning je napisao(la):
mene su uspijeli otjerati i ja nisam sinoc mogao da ostane koliko sam bio ljut,a znam da im je to i bio cilj da nas ponize i otjeraju da vise i nedolazimo.

Basta je ostao i danas voziti bez obzira na sve i hoce da im pokaze malo kako se preslisava :icon_twisted: ali ja nisam mogao da potisnem ljutnju,mnogo sam razocan u organizaora zbog tako niskih grana na koje je pao i nisam imao snage da potisnem ljutnju i morao sam se vratiti odmah sinoc...

Upravo je basta odvezao sad kvalifikacije 11.2 a vrijeme auta 10.9

Sad cemo vidjeti sta ce danas izmisliti:icon_mad:



kakvi supci su ti purgeri to je cudo...ja sam jucer bio u gorici i mislio sam se upoznat s vama al mi bilo neugodno...nisam bio do kraja race pa nisam vidio sto su napravili basti al sad sam se sokirao kakvi majmuni...dabogda da basta danas odnio sve...javi kasnije rezultate ako nije problem?a od mene imate respect velik ko kuca auto je zvijer...pozz
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

prevruće je bilo da se bude do kraja :D i ja sam bio samo dok je bilo još malo treninga i prve 2 klase, od ovih na treningu što sam vidio činio mi se dobar plavi golf mk2, samo što je čovjek išo 2 puta i izgleda da mu nisu mjerili vrijeme, mislim da je on oko 12-13 bio
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

Sramota , nakon svega odigranog neka se ekipa iz HR dobro upita jel pametno onda doci u BiH na trke, vecinu raje sto poznajem toliko je puna mrznje zbog ovih incidenata da veoma malo fali kako bi isti napravili kakvog belaja ovdje kod nas... nakon toga bez ikakvog čuđenja vijest bi se jako brzo prosirila, jer se desio incident u BIH nije ti šala...

(da ne pisem ponovo - c/p srcbl forum)
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

ma 402sr je prosle godine otisao u picku mateinu, zajebali su vise pola sr utrka, osramotili se pred balkanom, a i sire i sad jos tako bezobrazno seru!

sramote sve hrvate( barem se ja sramim njihovim ispadima, a ima tu jos "nenoliko" ljudi ), a pogotovo sramote motosport.

Nadam se da se to u Varazdinu nece ponoviti, jer inace... brrrmmmmm - iikkkkk - KRŠ-TRAS-BUM :icon_evil:
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

joj koji idioti, pa sta su misli tim postici, sigurno da taj event nece vise biti na dobrom glasu, nevjerovatno:icon_mad:
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

mislim da nema potrebe da se osudjuju svi hrvati zbog gluposti tih purgera i njihovih ispada,mi koji poznamo bastu uvjek ce nam biti drago kada dode i kada pobjedi a za te supke nemam rijeci jer jucer nitko od nas nije znao zasto basta nije vozio kao rekli su da ga ne mogu pronaci koja glupost
 
Član
RE: 402SR Zagreb - V.Gorica POMJERENO - 23./24.05.09

BASTA PRVI...

vozio finale sa alfom i pobjedio,fulao jos i brzinu i 10.9 sec

Sta ce sad da mi je znati,seljacine obicne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top