402SR V.Gorica ODRŽANO - 23./24.05.09

402SR V.Gorica ODRŽANO - 23./24.05.09

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bio prilog o ovome na HRT-u prije jedno pola sata,baš loše odrađen prilog,na skroz pogrešne stvari su obratili pažnju..Vrhunac je bio kad reče novinarka cilj stylinga je da se ne može prepoznati o kojem autu se radi :icon_mad:
 
Schumi je napisao(la):
Bio prilog o ovome na HRT-u prije jedno pola sata,baš loše odrađen prilog,na skroz pogrešne stvari su obratili pažnju..Vrhunac je bio kad reče novinarka cilj stylinga je da se ne može prepoznati o kojem autu se radi :icon_mad:

hahah,,mati moja cuj tooo.... DA SE NEMOZE PREPOZNATI O KOJEM JE AUTU RIJEC...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
bravo basta
sve pohvale za tebe i tvoju ekipu
nek si im pokazao ko je glavni (u ovom slucaju najbrzi) :cool::cool:

a za organizaciju, sramota , i jos jedan pokazatelj cinizma istih.. samo nepotrebno stvaraju negativne tenzije izmedju takmicara iz susjednih drzava..
 
Član
coyotus bastus je napisao(la):
Hvala svima na cestitkama!Sve ostalo mi je bespotrebno da komentarisem jer n i sam neznam sta da mislim o tome:icon_rolleyes:

careee nemoj mislit nista samo dodji na svaki race u hr i pokazi ko je glavni...heheh...znam da je grobnik jos daleko al ako vam sta bude trebalo dok ste u rijeci slobodno se javite...respect veliki..pozz
 
Član
hm...sve je to meni jasno..ali nije uredu da se pljuje po svim hrvatima zbog pojedinaca..ima nas svakakvi ali nismo svi isti...

nebi htjeo da ovo neko pogresno svati,ali ima nas mnogo kojima su svi dobro dosli i nikada problema nije bilo...

ja osobno poznam puno momaka odsvakud i nikada nije bilo nikakve frke,a zbog takvih kretena pusimo i mi drugi nazalost....:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ovo citam i gadim se na sve to, prosto nevjerica.
Svaka cast na rezultatu a za organizaciju.....FUJ
 
Član
Mah, ne optuzuje niko SVE Hrvate, ali ovo je cisti bezobrazluk i provociranje, pa makar to bilo samo od pojedinaca, ali kako da se covjek osjeca poslije takvog ispada?

Basta svaka ti cast, nek si istrajao i pokazao ko je gazda, dobro ti kazu, da si otisao kuci poslije prvog dana bilo bi komentara u smislu "onaj smijesni od jucer je odustao"

SVAKA CAST KRALJU!!!!
 
Član
Čestitke Basta, jbg nismo se u subotu ni uspjeli vidjeti

Onaj lik sa yugom sumnjam da će više imati pristup na 402SR. 2 tjedna prije incident napravi, ali ono je bilo u organizaciji sasvim drugih ljudi, nije imalo nikakve veze sa 402SR

Još jednom čestitke
 
Član
jao kako ide , hehehehe a vidim i slavlje nije izostalo , svaka cast na ovom


http://www.youtube.com/watch?v=HnLCmDTPpIU
 
Član
Svaka cast majstore, bas mi je drago sto si ostao i pokazao im ko je tata :D

Jooj brate, sastavi te motore i pocni redati te rekorde pa nek se onda SVI ONI puse ;)
 
Član
dobar ovaj klip,svaka cast
jos na kraju klipa nekih 30 40 sec,neki delegati hodaju i stnau,kaj mu je ova boca,za hladjenje ne,
a ima kameru
snima kamera
kad ide basta
a joj i gotovo ahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top