402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eo kuci dosao prije sat vremena najeo se ko stoka, malo prilegao i evo me.
PRVO MJESTO Beginner C(oprema sastavljena na raceu bukvalno sat prje pocetka)
Sve je bilo super ali samo zbog ljudi, organizacija mi je smjesna bila ali opet bolje ista nego nista, zahvaljujem se DINI jer je ispostovala dogovor;)
Hrvati su ludi s front begineer a, ako nije i onom kolicinom PIVA kraljevi ste.
Vidio sam i trizexa i love2ex....i kako dalje ali su mi izledali nekako s "mrkim" pogledima pa tako da nisam htjeo ni smetat a ionako bilo previse posla oko opreme i auta.
imam i par slika i videa ali kad nakacim postavicu :icon_smile::icon_smile:
 
Član
cetitam felletu na rezu i steta za njegov aux switch jbga kliknuo source bzze ali neka opet dobar rez
 

MyX

Član
Cestitke Davor..nadam se da se nece na tome zavrsiti,tj.puno uspjeha u daljim natjecanjima zelim. Hiljadu puta sam ti dosao do auta, a tebe nigdje...

PS: kakav te ono hyundai u grupi sa zelenim g2 i crnim corradom pretekao danas... :lol:
 
ja sad stigo nije bilo loše sam je kiša sve sjebala...nisam niko upozno s foruma osim sandro-a i vidjeo quattra...ali nema veze drugi puta..

cijela mi je šajba bila mutna pa sam na 300m stisnu kočnicu ko lud misleći da da sam prošo 402m:lol:..

drugi put se nadam da neče bit kiše
 

MyX

Član
Ako se dobro sjecam i prosle godine na SR u Zivinicama je bila tuca...

@turbo-zu: cali ti je nenormalna...al' ide u p.m. :cool: :smajli39:
 
Član
bio danas extra bilo sem jebene kise sav sam mokar doso kuci...repo samo da cestitam golf ide nema dalje..a onaj frajer goran ja mislim sa plavom dvojkom iz vk prejebeba dvojka znaci nema dalje..lover v6 extra ide kako se odize prednji kraj auta heh...gajs gt jesi to farbo auto vidim danas prejebeno izgleda...i j0os nesh calibru da pohvalim ide extra...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top