402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slazem se za potvrdjivanje klase ... totalna glupost i nepotrebno jebavanje auta 2x puta
ja recimo mozda odvozim 12,9 u kvalifikacijama uz fenomenalan start i onda moram potvrditi i ne potvrdim vozim 13,2...

kao sto neko kaze nije CENERA odvoziti 10-11 ili cak 12 sec klasu, jos dodaj na to da se mora POTVRDITI :icon_rolleyes:

zato ima i FREE RUN pa opici i 9.xx ako mozes nije nikoga briga
 
Član
Salle je napisao(la):
joj rado bih, došao ali nemam prijevoza...

jel ivice, bili bio voljan doci po mene u TZ pa da idemo zajedno :p (ili netko drugi, stim da me treba opet vratiti tamo u TZ :D )

pun sam hebiga.....ide zoka i semir....
 
Član
Kotizacije uplacenih startarina idu 100% u nagradni fond + nagrade sponzora za osvojena prva mjesta...
druga i treca mjesta po klasama su nagrade sponzora...
 
Član
dragan je napisao(la):
lol tepso!bude ti gusto ove godine!
;)

sta si to slozio pa da mi bude gusto ? konkurencija je zdrava stvar, uvijek ima brzi od brzega sve i da covjek "gubi" i to je.
nemoj mi samo reci da neko "tvoj" dolazi mene namazati... ako je tako onda dolazi MOJ FREND REPO da VAS sviju pomaže gore kao Nutelu ajrokrem :D

vidimo se na stazi ;)

@lov2xlr8
doci cu i ja vjerovatno , sinoć sam nest kemijao oko auta s Eko-m i Fušmajstori nas dvojca natjeramo auto da ode u "safe mode" al to je dobro ide bolje :cool:
 
Član
dario18 je napisao(la):
pensa je napisao(la):
dragan je napisao(la):
e pensa onda nek tebe organizatori pitaju za savjete!nek basta ide 5 min 402!koga briga!bitno je da se vidi trud covjeka!od mene za njega veliki respect!ja osobno nikad nevozim za publiku vec za sebe!vjerujem da je tako i kod baste!
Treba znati da se jedan takav događaj ne može napraviti bez publike.
Ipak publika velikim dijelom pokriva troškove događaja.
A nikome nije interesantno gledat kako najbrže auto prolazi pistu sporije od svih prije njega.
Sad mi reci jel bolje da tvoj trud vidi i prizna 50 vozača koji su bili prisutni na kvalifikacijama ili 2000 gledatelja
koji su došli kasnije da gledaju trku:icon_question:.

Ne znam sta se odmah pravis pametan, tek si novi, ohladi malo;)
Sta ti mislis da je npr Basti odvest 11 sekundi cenera KM

Znači to što sam novi na forumu ne smijem komentirat ništa:icon_question:
Evo još ću vam ovo objasniti i ohladiću:

Ajde recimo to na ovaj način:
Dvodnevna manifestacija u Mostaru je AK HERCEGOVINA koštala više od 20000 KM.
Vozači su došli uplatili prijave i novac od tih prijava su kući odnijeli pobjednici klasa.
E sad AK HRCEGOVINA treba da se snađe za nekih 20000 KM.
Najveći dio troškova pokrije novac prikupljen od prodaje karata.
2000 gledatelja puta 5 KM donese 10000 KM.
Pa mi recite da ti isti gledatelji vama nisu bitni.
Svakom klubu koji organizuje takvo nešto gledatelji su jako bitni.

Zaključak: Da nije gledatelja ne bi bilo ni trke.

Pozz od PENSE
 
Član
Pensa publika nije ne bitna ali nije bitna za takmicara,dobro ti je Tepsija objasnio,sve se podudari i odvozis 12.9 na kvalifikacijama,i na trcu slucajno se zasaltas i opalis 13.9 i sta onda?! vratit ce sve takmicare iz 13 klase da se tepsa sa njima ganja?? Pravilo smijesno i davno ga je Dasovic izbacio iz Gabrekovog pravilnika,dosao si zadaosi vrijeme i sam si u klasi-sta imas ponavljati sto puta?! I da za org. nadam se da nece biti oni heavy pehari haha,razvali pod na autu sa onim do kuce hahaa ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top