402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

svako se auto moze napucati :icon_rolleyes:
 
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz

Ovo ti je vjerovatno nesto najgluplje sto si mogao reci, majke mi idol si svih vremena ! Kako tako nesto mozes reci, sta bi to kile trebao uzet SLR-a pa onda plastike stavljat i kurcit se ? Sta ti je covjece, ocito ne kontas 5 % poentu styla niti opcenito SR scenu :icon_eek:
 
Član
vidi hondaša sto vrijedja,
pa imati hondu nije nedostizno :)

i kao sto rekoše,svako auto se moze srediti,pa makar ono bilo staro 25 godina moze biti ljepse i skuplje i exluzivnije i brze od lamborghinija :)
 
Član
ma smirite se , negdje cini mi se da je napisao da je 17.. ima vremena.. doce to sve :123:
 
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
"morat ces uradit radikalnije promjene na autu"

treba ti neki auto koji se moze napucati ako hoces da se takmicis.

a sa onim krsom je malo teze

pozz
Sine jos si ti mlad a usto zivis vani, razumijem te u potpunosti, nije lako gledati F&F IV i ova nasa auta ovde :icon_cry:

samo ti i dalje vozaj honde i uzivaj u F&F :cool:

a kad napunis 18 onda cemo razgovarat jer ipak si ti premlad za mene ;)

uzivaj....
 
Početnik
jebo ganje, svakako samo sere, sine dodji s tim strasnim hondama u SA pa cemo stat, u ostalom koji se ***** raspravljamo, banujte debila, PRISTUP FORUMU NJET:)
 
honda koliko si smješan toliko si glup :lol: čuj uzmi drugo auto pa ga sredi za style :lol: kile jesi zainteresovan za jednu hondu možda :lol:
 
Početnik
stvarno nije bardo frajer, 300.000km udaljen i sere, dodji sine samo dodji, parkiraj, izadji iz tog IMAGINARNOG autica pa mozemo pricat, a do tada kruzaj u mislim po ravnoj KANADI ili gdje vec!
see ya:cool:
 

IGY

Član
noke fakat si u pravu, ibiza mi nije ni blizu kraja da bi se mogao takmiciti na style
i da priznajem Kiletova ibiza ima vise prerada, i sprema je za styla, i svaka mu cast, ja auto radim za sebe a na style sam izasao na nagovor drugih, Kile treba samo jedno osvjezenje opaliti na autu i svakako ce biti u medzu prva 3 mjesta
 
Član
jebote zivot,20 stranica sta je ovo? Za 2 dana 20 str? JEbo vas SR, bolje da ste isli sa onim macama sto su prale auto nego da ste se takmicili uopce :) Ovo je sve zajebancija, nema potrebe za zivciranjem
 
Član
svakavih ima na forumu ovdje ...

bas me zanima sta ovaj sa hondom hoce .... on daleko misli da moze svakog vrijedjati .....e moj jarane ...




eh da ja kazem nest...

brate bijela ibiza od igora meni je ljepsa od kiletove ....nekako mi je kulturnija i sve , nema naljepnica ,bijela boja pravo otvara ...extra mi je ..

od kileta ibiza mi je extra stvarno,sa prednjim branikom ubija ...jednino sto mi se nesvidja boja,naljepnice su mi nekako gotiva ...
kile mozda sljedece godine druga boja auta ..heh



eh nemojte meni zamjeriti nisam ni ja star ,samo 19 god. vozim auto , za vas ovdje sam jos zelen ko jabuka tako da samo uzivam ... i trudim se biti dobar sa svima ..jer nikad kad ti ko moze zatrebati ili pomoci ..


pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top