402 Street Race - Mostar 2008

402 Street Race - Mostar 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
KRVOLOK je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja sam na kvalifikaciji imao problem sa nitrom, tlak u boci bio preslab, u drugoj je nekako i primio ali treca i cetvrta totalna pusiona,, samo je pranalivao benzin i trokirao, pa sam napravio jadnih 13.5

onda kad sam trebao potvrditi klasu

nesto su ti smuljali,ti nisi prijavio 13 klasu nego si je odvezao i nemas sta da potvrdjujes u toku trke.Ako niko drugi nije vozio 13 klasu ti si prvi.
Ako prijavis klasu bez voznje onda moras da je potvrdis ali ako odvezes na kvalifikacijama bez redlighta to vrijeme onda nista netreba potvrdjivati.
bio sam tu kad je repo pricao sa gerom,okom i jos nekim momkom iz organizacije..
receno je kada je odvezao u kvalifikacijama vrijeme 13.5 i prijavio 13 klasu (u kojoj je on bio jedini) da je morao da potvrdi vrijeme i u tijeku utrke..
sto je za mene glupo.. to je bila neka malverzacija..
 
Član
Da ne bude zabluda,mi smo po zavrsetku takmicenja prisli dinani i ekipi koja je mjerila db i rekli da zelimo da pokusamo oboriti rekord bih na sta su pristali, prvo smo brpnuli sa upaljenim autom,149.1 da bi na to bilo primjedbi sto je auto upaljeno pa je auto ugaseno onda smo brpnuli 149.0 sto je pravi rekord jer koliko sam cuo muha je izbacio 148,9 a neznam kako je to zaokruzeno na 149.0 svejedno sve je to napravljeno sa nedampiranim autom,sa dva slabija junfera a muha je imao dampiranu PANDU...
 
Član
Prije svega pozdrav KRVOLOK-u mom starom znalcu sa foruma :icon_smile:

Čestitam Repi na ostvarenom vremenu, svaka čast!!!

Ja sam razgovarao s njim zajedno s Gerom, momak se vratio s cilja i rekao da imam problem s autom i tražio je vremena da to napravi. Odmah smo pristali da sacekamo da to popravi kako bi mogao da potvrdi vrijeme klase 13. Kvar je bio veci i nije ga mogao napraviti na licu mjesta.
Momak je bio upoznat s pravilom da mora potvrditi vrijeme ostvareno na kvalifikacijama i sam je rekao "Nisam ostvario vrijeme kao na kvalifikacijama, šta ću!" Ja mu još jednom ćestitam i nadam se dobrom rezlutatu na predstojećoj trci u Sarajevu. Mislim da više nikome ne treba prepucavanja i malverzacija oko rezultata. Da nije Repin slucaj jedini, navest cu vam primjer iz Zivinica ove godine, Siniša Basta je ostvario vrijeme na kvalifikacijama i znao je da ga mora potvrditi u zvaničnoj trci, vozio je zvanićnu trku sam i potvrdio vrijeme, bio pobjednik svoje klase i dobio nagradu.  

Kao sto sam mogao zakljućiti, čovjeku nije satisfakcija što će zaraditi cc200 KM nego rezultat koji će postići, stoga je i proglašeno najboje vrijeme dana.

Mjerenje vremena je odradio Racing Team Sarajevo te je svoj posao odradio bezprekorno, cestitam.

Organizacija SR Cup-a
 
Početnik
pa ok, ako je po vasemu pravilniku tako da se vrijeme mora potvrditi, iako je vozac vozio odredjeno vrijeme na kvalifikacijama a ne prijavio klasu, onda postujem to. sve ok
zabuna ocito nastaje jer kod drugih organizatora nije tako.

vidimo se onda na utrci u Sarajevu, golf ce biti sredjen do tada. ali ako nije problem neka netko to objavi kad se bude znao datum ili bilo kakav info je ok, jer na glavnoj stranici vasoj nitko to ne nadogradjuje bas. prica se da je za 15 dana mozda ?
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
db ce izbaciti fele ili dino

Fele i Dino nisu u mogucnosti da izbace rezultate dB-a jer smo radili na Kiletovom laptopu tako da su rezultati kod njega. Cim bude imao vremena i rezultati ce biti ubaceni.

Eh ovako...

Od kada smo dosli krenuo je peh za pehom...Kada smo dosli na pistu laptop je radio, medjutim od vrucine i on je vrisnuo kao i sve ostalo... Hajde boze moj, naci cemo drugi laptop. Kada smo nasli nije bilo instalacijskog CD-a sa programom za Term Lab... I tu pocinje trka frka... Ovom prilikom se zahvaljujem MUHI CAR AUDIO i FARISU CAR AUDIO na ukazanoj pomoci i Kiletu sto je posudio laptop, a db takmicarima jos jednom izvinjavam na trosatnom kasnjenju.

I samo da se nadovezem na ovo s Vedinim rekordom... Nije oficijalan posto je mjeren poslije takmicenja.

Na molbu takmicara, Vedada Bostandzije, da obori drzavni rekord u Street A klasi, omogucili smo mu naknadno mjerenje nakon takmicenja pred circa 30 ljudi… Prvo mjerenje smo mu dozvolili sa upaljenim automobilom te nakon tog mjerenja rezultat je iznosio 149.1 dB. Medjutim drugo mjerenje je ugasio automobil te nakon tog mjerenja rezultat je iznosio 149.0 dB.
 
Administrator
dobro nije priznat, OK, al je nejveci rezultat na nekom takmicenju u BIH, jesam li shvatio dobro
 
Član
Da najveci rezu u street A u bih, nije priznat jer je poslije takmicenja al ce u tuzli biti u toku takmicenja potvrda abd.
 
Član
Sledeća trka u okviru SR cup-a ove godine će se održati u Sarajevu za 15 dana a sve informacije vezano za tu trku biti će dostupne na stranici auto.ba.
 
Član
ja NISAM ZNAO da se treba potvrditi vrijeme s kvalifikacija u zvanicnoj trci na 402 auto.ba
onda sam bio budala i jebavao auto par puta sto sam zajedno s Sircom pokusavao nekako probiti u 13 klasu, cak sam i motor u par trkao riskirao radi toga...

ovom prilikom iskrene cesititke Emiru Heljicu (Crvena CRX - UniCredit Leasing -Liqui Moly) na ostvarenom vremenu 13,8 koliko se sjecam... (jesi vidio sta je R888 :) )

ja sam zadovoljan autom i sve je sljakalo OK, samo los start i velika reakcija su me ukopali u finalu.
 
Legend
tepSIJA je napisao(la):
ja NISAM ZNAO da se treba potvrditi vrijeme s kvalifikacija u zvanicnoj trci na 402 auto.ba
onda sam bio budala i jebavao auto par puta sto sam zajedno s Sircom pokusavao nekako probiti u 13 klasu, cak sam i motor u par trkao riskirao radi toga...

ovom prilikom iskrene cesititke Emiru Heljicu (Crvena CRX - UniCredit Leasing -Liqui Moly) na ostvarenom vremenu  13,8 koliko se sjecam... (jesi vidio sta je R888 :) )

ja sam zadovoljan autom i sve je sljakalo OK, samo los start i velika reakcija su me ukopali u finalu.

cestitke kume
steta , malo ti je falilo protiv honde, al bit ce dr put bolje, znam ja to ;)
pozz
 
Član
"malo" je relativno sirok pojam, drugi put ce biti bolje, pitanje je koliko bolje.
niko od nas ne ide na gore, nego na bolje, stoga svi idemo "bolje" :) jel tako :p
al u tome je i car svega. samo polako. ja bih volio da mi svi vozimo 11 klasu i da ima 50 auta u istoj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top