402 Street Race - Mostar 2008

402 Street Race - Mostar 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja sam na kvalifikaciji imao problem sa nitrom, tlak u boci bio preslab, u drugoj je nekako i primio ali treca i cetvrta totalna pusiona,, samo je pranalivao benzin i trokirao, pa sam napravio jadnih 13.5

onda kad sam trebao potvrditi klasu

nesto su ti smuljali,ti nisi prijavio 13 klasu nego si je odvezao i nemas sta da potvrdjujes u toku trke.Ako niko drugi nije vozio 13 klasu ti si prvi.
Ako prijavis klasu bez voznje onda moras da je potvrdis ali ako odvezes na kvalifikacijama bez redlighta to vrijeme onda nista netreba potvrdjivati.


da, nije nitko vozio 13, samo ja.

onda su mi rekli da moram potvrditi, kad nisam vise mogao radi toga sto je puklo (a rekli su mi da sam isao tada 14.0) receno mi je da nemogu nista tu jer nisam potvrdio.. dali su mi nagradu za najbolje vrijeme dana a to je nocenje u nekom hotelu za 2 osobe, sa uracunatim doruckom, vazi do kraja godine :D :D
 
Početnik
http://www.youtube.com/watch?v=aV-TGRzvlbM


eto snimak kad sam isao 13.5, jedino je u drugoj kako tako primio nitro, ostalo me je samo jako usporio umjesto da me ubrza, radi pomenutih problema

nemam snimak kad sam vozio na kraju, kad mi je ono puklo, ali vidjeli su svi.. nemam sto pricati
a ako itko slucajno ima snimak bilo koji moj od danas moze mi slati ili dati link ili bilo sta ; - )
 
Član
zajebali su te,nisi trebao nista da potvrdjujes...
Grubelic je mnogo puta vozio 11 sec na kvalifikacijama i bude sam u klasi i na trku uopste nece ni da izadje,neodveze nista,samo uzme nagradu.
Oni su prepisali pravilnik iz HR i tako je i kod njih.
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja sam na kvalifikaciji imao problem sa nitrom, tlak u boci bio preslab, u drugoj je nekako i primio ali treca i cetvrta totalna pusiona,, samo je pranalivao benzin i trokirao, pa sam napravio jadnih 13.5

onda kad sam trebao potvrditi klasu

nesto su ti smuljali,ti nisi prijavio 13 klasu nego si je odvezao i nemas sta da potvrdjujes u toku trke.Ako niko drugi nije vozio 13 klasu ti si prvi.
Ako prijavis klasu bez voznje onda moras da je potvrdis ali ako odvezes na kvalifikacijama bez redlighta to vrijeme onda nista netreba potvrdjivati.

Potpuno si u pravu, covjek nije prijavio 13 klasu da bi je morao potvrditi, vec je na kvalifikaciji odvozio 13,5 sec, tako da je iso u 13 klasi ali eto oni kvalifikacije zovu "trening"

Repo druze vise srece drugi put vidi se da auto ima potencija i da puca od snage.. Nisam imao prilike da ti javim uvijek oko auta 50 dusa a ti nervozan :cool:

Evo nesto rezultata sto ja znam

Klasa 14

1. Emir Heljic Honda CRX
2. Tepsija PUNTO HGT
3. Dzenan Sirco VW Polo

Klasa 15

1. Alen Pirgo Fiat Coupe (crveni, carbon)
2. Al Galone Fiat Coupe (plavi, carbon)
3. cini mi se Davor Sikima Golf 16V (nisam siguran)

Klasa 16

1. BMW kocla iz Mostara

Klasa 17

1. Golf 2 16v (carbon)
2. Banda Emir Clio 1.6 16v

Ukupan broj takmicara 27, vrijeme pakleno kao i svaki put u mostaru..

Sendvic sa 3 krugica salame 4KM :D itd itd..

Sve u svemu dobro je bilo
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
zajebali su te,nisi trebao nista da potvrdjujes...
Grubelic je mnogo puta vozio 11 sec na kvalifikacijama i bude sam u klasi i na trku uopste nece ni da izadje,neodveze nista,samo uzme nagradu.
Oni su prepisali pravilnik iz HR i tako je i kod njih.


ukoliko u njihovom pravilniku je tako kako ti kazes, onda su me ZAJEBALI i to im nikako ne sluzi na cast. pitat cu nekog tu da mi onda objasni to, makar mi tih 200 - 300 km ne znaci nista u zivotu, ali nije ok to radi drugih stvari
 
Član
stvarno nije OK,nije zbog para ali stvarno su bezobrazni ako su ti to napravili.
nebi me iznenadilo da sad kad ovo procitaju preprave pravilnik da budu u pravu zbog ove situacije.
 
Početnik
edo_16v je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja sam na kvalifikaciji imao problem sa nitrom, tlak u boci bio preslab, u drugoj je nekako i primio ali treca i cetvrta totalna pusiona,, samo je pranalivao benzin i trokirao, pa sam napravio jadnih 13.5

onda kad sam trebao potvrditi klasu

nesto su ti smuljali,ti nisi prijavio 13 klasu nego si je odvezao i nemas sta da potvrdjujes u toku trke.Ako niko drugi nije vozio 13 klasu ti si prvi.
Ako prijavis klasu bez voznje onda moras da je potvrdis ali ako odvezes na kvalifikacijama bez redlighta to vrijeme onda nista netreba potvrdjivati.

Potpuno si u pravu, covjek nije prijavio 13 klasu da bi je morao potvrditi, vec je na kvalifikaciji odvozio 13,5 sec, tako da je iso u 13 klasi ali eto oni kvalifikacije zovu "trening"

Repo druze vise srece drugi put vidi se da auto ima potencija i da puca od snage.. Nisam imao prilike da ti javim uvijek oko auta 50 dusa a ti nervozan :cool:

Ukupan broj takmicara 27, vrijeme pakleno kao i svaki put u mostaru..

Sendvic sa 3 krugica salame 4KM :D itd itd..

Sve u svemu dobro je bilo


to nije bio trening nego kvalifikacija. tako je fino USMENO receno nama vozacima, i receno nam je da je tu KVALIFIKACIJU OBAVEZNO voziti.

zasto su onda trazili potvrdu ako je to bio trening?

ali necu da pocinjem price oko toga jer ce ispast ce se gubam za 200 km, a to mi nije na kraj pameti

hvala.. a ovo cu sve srediti i necu odustati.

vrijeme je bilo bogami i paklenije nego inace.. ja sam se stalno polivao vodom po glavi, a popio sam mislim i 10 litara u toku citavog boravka na pisti, coca cole, fante, ledenog caja, vode.. nije mi jasno kako je to sve uopce stalo u mene.. zapravo izaslo je na znoj :D
zivi pakao, nadam se nikad vise ovako
 
Član
Styling

Veliki

1. Madzid BMW
2. FORD Taunus
3. BMW E46

Mali

1. Veko
2. ....
3......

Muzika Street C

1. Anais Fabia
2. Anel Korda xXx
 
Član
evo pravilnika, nigdje ne nadjoh u njemu da pise ni da treba potvrditi voznjom u klasi ni da ne treba

http://www.streetraceclub.com/download/pravilnikag.pdf
 
Član
edo_16v je napisao(la):
KRVOLOK je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
ja sam na kvalifikaciji imao problem sa nitrom, tlak u boci bio preslab, u drugoj je nekako i primio ali treca i cetvrta totalna pusiona,, samo je pranalivao benzin i trokirao, pa sam napravio jadnih 13.5

onda kad sam trebao potvrditi klasu

nesto su ti smuljali,ti nisi prijavio 13 klasu nego si je odvezao i nemas sta da potvrdjujes u toku trke.Ako niko drugi nije vozio 13 klasu ti si prvi.
Ako prijavis klasu bez voznje onda moras da je potvrdis ali ako odvezes na kvalifikacijama bez redlighta to vrijeme onda nista netreba potvrdjivati.

Potpuno si u pravu, covjek nije prijavio 13 klasu da bi je morao potvrditi, vec je na kvalifikaciji odvozio 13,5 sec, tako da je iso u 13 klasi ali eto oni kvalifikacije zovu "trening"

Repo druze vise srece drugi put vidi se da auto ima potencija i da puca od snage.. Nisam imao prilike da ti javim uvijek oko auta 50 dusa a ti nervozan :cool:

Evo nesto rezultata sto ja znam

Klasa 14

1. Emir Heljic Honda CRX
2. Tepsija PUNTO HGT
3. Dzenan Sirco VW Polo

Klasa 15

1. Alen Pirgo Fiat Coupe (crveni, carbon)
2. Al Galone Fiat Coupe (plavi, carbon)
3. Sinisa ili Sika Golf mk2 gti (perla bijeli, amk carbon)

Klasa 16

1. BMW kocla iz Mostara

Klasa 17

1. Golf 2 16v (carbon)
2. Banda Emir Clio 1.6 16v

Ukupan broj takmicara 27, vrijeme pakleno kao i svaki put u mostaru..

Sendvic sa 3 krugica salame 4KM :D itd itd..

Sve u svemu dobro je bilo
 
Administrator
nisi ti jedini zbog kojeg mjenjaju pravilnik ne brini ti si pokazao sta mozes, a vjerujemo da mozes i bolje, sretno...
I Vedo je u Muzika street A oborio rekord pa nisu priznali al nema veze...
 
Početnik
rekord nije priznat iz 2 razloga

1. nije postignut u zvanicnom djelu takmicenja
2. postignut je sa upaljenim autom sto u street klasama nije dozvoljeno


inace nezvanicni rekord u SA je puno veci ali je ipak nezvanicni....
 

IGY

Član
nismo je napisao(la):
nisi ti jedini zbog kojeg mjenjaju pravilnik ne brini ti si pokazao sta mozes, a vjerujemo da mozes i bolje, sretno...
I Vedo  je u Muzika street A oborio rekord pa nisu priznali al nema veze...

oborio je rekord ali kad se zavrsilo takmicenje, i to je nezvanicni rezultat :icon_cry:
i meni je zao, ali rezultat se pika dok traje takmicenje...
vise srece drugi put, i prati cinceve;)
 
Član
U Mostaru je uspješno održana Street Race trka na 402 metra. Trci je pristupilo 27 učesnika, koji su publici pružili nekoliko izuzetnih vožnji. Više o samoj utrci, kao i rezultati dB Race takmičenja, biti će objavljeni naknadno. Rezultati...

Klasa 17
1. Vedad Aščić AMK Carbon
2. Emir Banda
3. Admir Dobraća

Klasa 16
1. Dragan Brajković
2. Kenan Šabanović
3. Alen Maljić AMK Carbon

Klasa 15
1. Alen Pirgo AMK Carbon
2. Mirza Gačić AMK Carbon
3. Siniša Krstović AMK Carbon

Klasa 14
1. Emir Heljić
2. Nedim Pinjo
3. Dženan Sirčo

Styling

Mala vozila
1. Veko Muratčauš
2. Sadin Bogilović AMK Carbon
3. Danijel Marić

Velika vozila
1. Madžid Jažić
2. Nedim Tekać
3. Danijel Pehar

Specijalne nagrade:
Best Presentation – Madžid Jažić
Best Clean – Emir Nikšić
Best VIP – Nedim Tekać...

db ce izbaciti fele ili dino
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top