402 Street Race Cup - Modriča 2007

402 Street Race Cup - Modriča 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Alen_P je napisao(la):
Naučili smo ono jedno - Važno je učestvovati :lol:
@Iggy- ako ništa napićemo se , ali od muke hehehehehehehe

to legendo, bitno je da imamo ako nista onu diplomu od ucesca, a meni se posrecilo i da mi sobu krasi jedan pehar, i ako je DB nije race, ipak presretan sam, a probao si sinoc auto, i osjetno bolje ide, tako da necu nista da pricam da ne ureknem sta god, ali neka nam je sretno za dvije sedmice:D
 
lov2xlr8 je napisao(la):
Lijepo je bilo samo mi se nije svidjelo kako je organizovano...
ono izvlacenje je bilo bezveze,mozda su 2-3 auta vozila 2 voznje ostalo sve jednu voznju,kud jos mene zapade kalash sa dva motora hehehhe
prvi put sam bio ucesnik i fino je bilo,ide golf al moze i bolje.
pozdrav svim forumasima poznatim i nepoznatim.
vidimo se u banjaluci ako nas ova kisa ne sjebe

koliko znam ti si vozio onaj V6 4MOTION G4 i ja sam te vozio do pola staze,hehehehe,u puntu
 
VR6Boki je napisao(la):
nismo je napisao(la):
nisam mogao da presutim, ovo mi izgleda kao neka provokacija ili grijesim(ne znam sta si htio ovim da pokazes )...

sve ove momke znam s ovog ili drugih foruma anais,kile,dejo,alen,tepsija,brum-brum (ne znam sta si htio ovim da pokazes )

PS zasto ti nisi vozio pa nam pokazao koje vrijeme ima strasni VTS, vjerovatno bi bio bolji

To sto ti sve vidis kao provokaciju, to je tvoj problem. Trenutno ja jedini imam sva vremena sa te trke i zbog toga sam stavio vremena takmicara sa foruma, jer bi ih moglo interesovati koliko su brzo vozili. Tek veceras il sutra ce na auto.ba biti objavljen zvanican poredak trke sa vremenima svih takmicara.
A usput, vrijeme mog VTS-a bi bilo u pola sekunde sa vremenom tepsije (sad jel pola gore il dole, to ne znam). Trkao sam se sa tepsijom "privatno" do nekih 110 km/h i bili smo jednaki.

edo_16v, taj Golf sa slike (328) imao najbrze vrijeme 17,12s.

Inace, najbrze vrijeme trke koliko ja vidim ovako na brzinu je 13.52s, koliko je vozio Kadett u trci protiv Hote. Hota je u toj trci vozio 13.56s, dakle bila je to pobjeda za "dlaku".

Ljuti suparnice i imenjace;)...pozz i hvala za rezultate
 
Član
Evo slika i videa od mene

http://rides.webshots.com/album/560554970XxYAQh

http://youtube.com/profile?user=20anko06
 
Legend
2002128625387876781_rs.jpg

Cestitam druze;)

2002123090684784663_rs.jpg


2002198566755816664_rs.jpg


2002105226798463575_rs.jpg


2002179889376385371_rs.jpg


2002158057433425386_rs.jpg


2002176270096342612_rs.jpg


2002152265007546980_rs.jpg


2002158772863770871_rs.jpg


2002146036172355743_rs.jpg
 
Član
evo nekih sliak i od mene np batmenov audi
[attachment=2742]
pa onda brembo crveni sarafi
[attachment=2743]
pa farovi od xenona
[attachment=2744]
i karambolke importovane direkt sa zapadne obale
[attachment=2745]
[attachment=2746]
 
Član
NISAM NI JA MOGAO PRESUTATI'

Kako clan (nismo) ili ko je vec vozio ono auto nissan 200sx NIJE ZNAO DA SE TREBA PRIJAVITI TURBO :icon_question::icon_question::icon_question:

kad sam dosao i vidjeo da je u mojoj klasi, a ima 1800ccm + turbo nista mi nije bilo jasno... znao sam odmah da je puno brze auto i da nije ok prema ostalima. naravno reagovao sam na licnu incijativu i pomjeren je u klasu vise gdje i pripada... na slijedecem raceu licno otvaram svaku haubu da vidim sta je ispod, ako neko odbije da pokaze samo se zalim komisiji kao pickica i kazem da ima turbo pa ce onda otvoriti ovako ili onako.

200sx je osvojio drugo mjesto u klasi a mogu mislit sta bi vec bilo u "slabijoj" klasi, tj klasi gdje sam ja vozio.

btw... mozda i ne bi reagovao da nije prije utrke pokazivao kako ima blow off i gasao ga cijelo vrijeme, samo se pitam sto ?

intresantno je kako je "Alen Pirgo" vozio nijansu sporije od mene bash za dlaku... isto tako "Mirza Gacić" fiat coupe je vozio lose ili nest nije bilo ok s autom.
Nurija je imao problema sto na startu i nakon toga , na kraju se ispostavilo prenos snage nije ok. tacnije lamela/mjenjac ne fercera ok...
Licno meni najdraze sto sam bio brzi i pobjedio crveno/crnog golfa 1 iz SA koji je toliko "jaci od mene"

za Sarajevo ide sigurno vrijeme dosta bolje. u BL ne mogu stici otic iz kojekakvih problema.

pozdrav i see ya...
 

IGY

Član
Tepsija nije vozio nismo ili ti Samir, nisana, nego je vozio Dejo, i ti kao vrhunski poznavalac auta bi trebauvidjeti razliku izmedu ta dva nisana jer nije mala, momak koji je vozio tog nisana je Dejo, i a razlog sto nije prijavio turbo je taj sto su ga na prijavljivanju samo pitali koji je motor, a nista drugo, znaci organizatori su krivci sto se jednostavno ne razumiju i ne znaju da na vecini japanaca postoji turbo, i da taj auto bez turba ne moze ni da ide a kamoli da se trkka
a drago mi je zbog tebe sto si oderao onog golfa sto se kurcio cjelo vrjeme, i meni pobjegao za par stotinki. Svaka cast auto ti dobro ide, dobar si momak, ali pickasto je tuzakati se
 
Član
Evo vako meni je Tuzla najbliza,a volio bih i ja da se malo provozam na tih 400 m , samo nisam nigdje vidio kako se prijaviti,kontakt neki i da li se zna u koliko sati i gdje ce biti odrzano tacno u Tuzli?
 
Član
ok priznam u jednu ruku izgleda kao "tuzakanje" i "babakanje" al ni s njegove strane nije bilo ok... jbga mogao sam ja doc s nitrom ili turbom ispod haube da me niko ne pita sta i kako, pobjedim i sta onda... na kraju bi se skontalo da je u jednu bila "varka" i nist drugo, tako je to i ovdje.
200sx s turbom ide bolje nego moj i stoga nisam htio precutat da se tek tako gura u klasi samnom... zar ne ... ispravi me ako nisam upravu ???

To sto organizatori ne znaju je druga prica, na drugoj strani Dejo koji to zna nije ispao ok pa rekao ljudi ja imam turbo i klasa za mene je jedna vise ....
lako je biti dobar medju losima, budi dobar medju dobrima...

Realno gledajuci i ja i on smo "pickicke, koje tuzakaju i babakaju" zar ne ?!

tuzakati ne planiram nikoga al necu dopustit da me neko zednog preko vode prevede

@quattro
-Slazem se, usput ovaj Gerin kup ima glup sistem bodovanja i svega... strava glup al o tome drugom prilikom...
kad u klasi ide KIT CAR auto i auto za svaki dan onda ne trebas biti genij da skontas neke stvari...

Da je semafor kako treba i mjerenje po pravilima normalnim bilo bi puno bolje za sve... tu bi imali podjednako svi iste sanse
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top