402 Street Race Cup - Modriča 2007

402 Street Race Cup - Modriča 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Onaj sa cilja mu je pola sata objasnjavo kako treba posle svake trke da radi, prvo pritisni crveno sacekj 5 sec i onda opet nesto i spremno za sledeci par, a on sve to pa opet zeleno! :)
 
Član
Tamo je bilo jebe lud zbunjenog :lol: nikad im halalit neću što sam gladan bio, a nigdje ništa za kupit'
 
Član
Kad mi budemo organizirali slicna takmicenja drugacije ce se raditi a do tada moramo po njihovim pravilima voziti.
 
Član
Heheheheh razmišljam da u Sarajevu štand zaganjam :lol: Heheheh hebeš trke, tamo nema para :lol:
 
Član
Fele je napisao(la):
Nije mi jasno sad tepsija sta zelis da postignes ovim postovima, nema te nikako imas jedva 41 post i sad pokreces neke teme nigdje veze, prijavio si organizatoru momak je prebacen, nit se ljutio nit zalio, jbg nije do njega nije znao, momak prvi put ucestvuje na ovakvom race-u koji je jebo lud zbunjenog, prvu klasu 3 auta regularna od 11, pola auta nema ni papire. Samo mi nije jasno sta hoces da postignes? Jel provociranje izazivanje problema? Glupiras se majke mi.

e vidi, sutra cemo se vidjet u gradu, mozda rukovat, mozda i kafu pit , iz tih razloga necu da odgovorim na post kako bi trebao...

ali...
1.kakve veze ima broj postova ovdje uopste ?
2.kakve veze ima moja aktivnost na forumu ?
3.koji si ti vrag ovdje da pricas tim tonom i govoris kako se glupiram.
ako ti tamo pored imena pise admin ili slicno sranje mene ne briga ista glupost. citiras me a ja tebe spomenuo nisam.sta TI koji vrag hoces da postignes. ocito si na lijevu nogu ustao pa svoje frustracije na forum bacas, mene se kani, nit te poznajem a nit me briga sta si ni ko si. nemam nist protiv tebe i nek tako i ostane. pricam s ljudima koji su kompetentni odgovarat. ne intresuje me netko s xxxx postova i slicnim pizdarijama, ovo je cyber svjet ne semafor i linija ili nest drugo..


@zlaja
ne kazem ja nist lose protiv tebe, Deja ili nekoga , ne daj Boze, zadnje mi je da se neko naljuti il pomisli nest pogresno. bilo proslo samo pricamo i iznosimo cinjenice nist vise... danas/sutra cemo zajedno jest/pit tako da ne unosim ni 1% lose enrgije u raspravu, vec naprotiv... daj boze da mi vozamo auta svi spremna za 11 sec

@IGY
da dizemo haube i pravimo klase

pozdrav ljudi... i pojedinci kanite se malo foruma, vani je hladno dovoljno da se oladite za par min na tarasu stanite i to je to.

zivjeli

i da +1 post ovom prilikom :D
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
NISAM NI JA MOGAO PRESUTATI'

Kako clan (nismo) ili ko je vec vozio ono auto nissan 200sx NIJE ZNAO DA SE TREBA PRIJAVITI TURBO :icon_question::icon_question::icon_question:

kad sam dosao i vidjeo da je u mojoj klasi, a ima 1800ccm + turbo nista mi nije bilo jasno... znao sam odmah da je puno brze auto i da nije ok prema ostalima. naravno reagovao sam na licnu incijativu i pomjeren je u klasu vise gdje i pripada... na slijedecem raceu licno otvaram svaku haubu da vidim sta je ispod, ako neko odbije da pokaze samo se zalim komisiji kao pickica i kazem da ima turbo pa ce onda otvoriti ovako ili onako.

200sx je osvojio drugo mjesto u klasi a mogu mislit sta bi vec bilo u "slabijoj" klasi, tj klasi gdje sam ja vozio.

btw... mozda i ne bi reagovao da nije prije utrke pokazivao kako ima blow off i gasao ga cijelo vrijeme, samo se pitam sto ?

intresantno je kako je "Alen Pirgo" vozio nijansu sporije od mene bash za dlaku... isto tako "Mirza Gacić" fiat coupe je vozio lose ili nest nije bilo ok s autom.
Nurija je imao problema sto na startu i nakon toga , na kraju se ispostavilo prenos snage nije ok. tacnije lamela/mjenjac ne fercera ok...
Licno meni najdraze sto sam bio brzi i pobjedio crveno/crnog golfa 1 iz SA koji je toliko "jaci od mene"

za Sarajevo ide sigurno vrijeme dosta bolje. u BL ne mogu stici otic iz kojekakvih problema.

pozdrav i see ya...
auto sam kupio sat vremena prije utrke
tako da nisam ni uspio ovladati sa njim kako treba,
los start(puno klizanja) lose saltanje (udaranje blokade) i povrh svega turbo motor nece puno gasa treba ga znati dozirati,zimske gume, u kojima je by the way bio manmji pritisak od predvidjenog. Ma sve u svemu nespremno auto a i vozac :) tako da je ovo manje vise bila test voznja,u Sarajevu se nadam dosta boljim rezultatima.
 
Putovanja.ba
Administrator
Za tvoju informaciju vidjeli smo se u gradu i rukovali se i upoznali.
 
Član
@Al_Galone
-tako sam nekako i mislio jer sam cuo u Modrici da si tek kupio auto...
ajd puno srece naredni put pa skidaj vrijeme, moze ta pila puno brze ic.

@Fele
-Et vidis, cyber svjet ovdje je ***** kani se corava posla :p
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
@Al_Galone
-tako sam nekako i mislio jer sam cuo u Modrici da si tek kupio auto...
ajd puno srece naredni put pa skidaj vrijeme, moze ta pila puno brze ic.

hvala
ma moze pila u 14+ klasu bez problema :D
 
Putovanja.ba
Administrator
tepSIJA je napisao(la):
@Fele
-Et vidis, cyber svjet ovdje je ***** kani se corava posla :p

Ja ti nisam nista pogresno hjteo reci u postu ili nesta, al fakat je bezveze bilo da to govoris jer se momak nije ni zalio nit ti je zamjerio, a ti sad to spominjes.
Znam kako krene lavina odma na forumu, jedan kaze pogresno odma 10 nadoda i eto ti belaja.
 
Član
Mene samo nervira to sto auta za brdske ucestvuju.... i volio bih da mi neko iz auto media group-a da adekvatan odgovor na moje pitanje koje glasi " Odakle soljic u mojoj klasi, i kako ga nije stid"
Nemogu da vjerujem da tom covjeku pobjedzivati ocigledno puno sporija i vecinom stock auta predstavlja neku vrstu zadovoljstva ? mene licno bi bilo stid cjepat auto i handrit ga da bi dobio neku fabiu od 1200 kubika koja je manje vise fabricka, mislim stvarno tuga i zalost
 
Član
Kada vidim da ste sve pratili... Sto se niko nije zalio na yugoslovene... Soljica & Co. Iz pouzdanih izvora znam da je kod Soljica motor 1.5 iz Lancie koji je doradjen na 1.7 i bog zna koliko konja... I on je bio u klasi do 1.400 ccm... Pa ljudi sta vam je... A sto se tice cup-a... Ko nece nek' ga ne vozi... Ako hocete da vozite regionalni cup pljunite bruku para samo na prijavu... Ima jos toga al' necu da pominjem... I... Da, ja nisam cyber trkac kao sto pominjes Pinjo... Kao ni Boki, Igy, Peka, Fele, Gale, Anaja, Jan, Brum... VIDIMO SE U SARAJEVU!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top